Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

CLEANDER SRL este o companie cu sediul în Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj, înființată în anul 2013. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 670.666 lei și un profit net de 30.986 lei cu 3 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 31250686 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #11905CAEN 8123 #121

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαCLEANDER SRL
CUI31250686
Αριθμός εγγραφήςJ2013000515124
ΔιεύθυνσηSUŞENI, 249, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN8123
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN464470208122812381308559
Ημερομηνία εγγραφής19/02/2013
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
RAŢ LUCIA VERONICAadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

518 χιλ. RON

vs 671 χιλ. RON

≈ 103 χιλ. €

Profit net (2025)

95,2 χιλ. RON

vs 31 χιλ. RON

≈ 18,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

150 χιλ. RON

vs 54,9 χιλ. RON

≈ 29,8 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
518.384
≈ 103 χιλ. €
95.172
≈ 18,9 χιλ. €
1
2024
670.666
≈ 135 χιλ. €
30.986
≈ 6,23 χιλ. €
3
2023
854.977
≈ 173 χιλ. €
23.636
≈ 4,78 χιλ. €
4
2022
1.044.129
≈ 212 χιλ. €
141.123
≈ 28,6 χιλ. €
6
2021
1.044.230
≈ 212 χιλ. €
219.232
≈ 44,6 χιλ. €
6
2020
778.273
≈ 161 χιλ. €
121.236
≈ 25,1 χιλ. €
5
2019
567.260
≈ 120 χιλ. €
40.413
≈ 8,52 χιλ. €
5
2018
550.203
≈ 118 χιλ. €
9.750
≈ 2,1 χιλ. €
9
2017
551.886
≈ 121 χιλ. €
44.180
≈ 9,67 χιλ. €
11
2016
502.330
≈ 112 χιλ. €
26.951
≈ 6 χιλ. €
17
2015
205.339
≈ 46,2 χιλ. €
-26.483
≈ -5,96 χιλ. €
5
2014
126.694
≈ 28,5 χιλ. €
13.693
≈ 3,08 χιλ. €
3
2013
20.857
≈ 4,72 χιλ. €
-14.556
≈ -3,29 χιλ. €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

18,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

63,4%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,26

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,92

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

518 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2013-11-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CLEANDER SRL după CUI?

Cauți CUI 31250686. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLEANDER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CLEANDER SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CLEANDER SRL, CUI 31250686, nr. Reg. Com. J2013000515124, sediu Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CLEANDER SRL în 2025?

CLEANDER SRL (CUI 31250686) a avut o marjă de profit net de 18,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).