Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

RUGET SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în satul Rucăr, județul Argeș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.451.842 lei și un profit net de 1.346.163 lei cu 3 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 3110334 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Argeș #2805CAEN 5520 #170

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαRUGET SRL
CUI3110334
Αριθμός εγγραφήςJ1993000006035
ΔιεύθυνσηPESTE VALE, 138, Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş
Κύριος κωδικός CAEN5520
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN55205590561056306820
Ημερομηνία εγγραφής04/01/1993
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,02 εκ. RON

vs 2,45 εκ. RON

≈ 401 χιλ. €

Profit net (2025)

751 χιλ. RON

vs 1,35 εκ. RON

≈ 149 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

3,28 εκ. RON

vs 4,75 εκ. RON

≈ 652 χιλ. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.020.394
≈ 401 χιλ. €
750.986
≈ 149 χιλ. €
2
2024
2.451.842
≈ 493 χιλ. €
1.346.163
≈ 271 χιλ. €
3
2023
2.716.400
≈ 549 χιλ. €
1.858.804
≈ 376 χιλ. €
3
2022
2.663.536
≈ 540 χιλ. €
1.868.039
≈ 379 χιλ. €
3
2021
1.636.186
≈ 333 χιλ. €
1.016.324
≈ 207 χιλ. €
1
2020
627.293
≈ 130 χιλ. €
105.126
≈ 21,7 χιλ. €
1
2019
1.281.535
≈ 270 χιλ. €
681.728
≈ 144 χιλ. €
3
2018
1.181.310
≈ 254 χιλ. €
670.157
≈ 144 χιλ. €
2
2017
999.540
≈ 219 χιλ. €
548.996
≈ 120 χιλ. €
2
2016
675.456
≈ 150 χιλ. €
137.335
≈ 30,6 χιλ. €
1
2015
450.699
≈ 101 χιλ. €
101.580
≈ 22,9 χιλ. €
—
2014
130.539
≈ 29,4 χιλ. €
1.147
≈ 258 €
1
2013
29.793
≈ 6,74 χιλ. €
-164.837
≈ -37,3 χιλ. €
1
2012
0
≈ 0 €
-101.754
≈ -22,8 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

37,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

22,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,2

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,43

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

1,01 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2011-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RUGET SRL după CUI?

Cauți CUI 3110334. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RUGET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RUGET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RUGET SRL, CUI 3110334, nr. Reg. Com. J1993000006035, sediu Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RUGET SRL în 2025?

RUGET SRL (CUI 3110334) a avut o marjă de profit net de 37,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).