Επιστροφή στην αναζήτηση

LABORATOR ANALIZE GENERALE DE MEDIU MUNTENIA SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

LABORATOR ANALIZE GENERALE DE MEDIU MUNTENIA SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în sat Căteasca, județul Argeș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.323.396 lei și un profit net de 2.236.295 lei cu 6 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 28532687 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Argeș #1966CAEN 7120 #153

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαLABORATOR ANALIZE GENERALE DE MEDIU MUNTENIA SRL
CUI28532687
Αριθμός εγγραφήςJ2011000768032
ΔιεύθυνσηSat Căteasca, Comuna Căteasca, Argeş
Κύριος κωδικός CAEN7120
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN7021711271207210721172197330
Ημερομηνία εγγραφής24/05/2011
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
IONESCU MARIANAadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,25 εκ. RON

vs 3,32 εκ. RON

≈ 645 χιλ. €

Profit net (2025)

1,9 εκ. RON

vs 2,24 εκ. RON

≈ 377 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

1,92 εκ. RON

vs 2,24 εκ. RON

≈ 381 χιλ. €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.252.180
≈ 645 χιλ. €
1.899.031
≈ 377 χιλ. €
7
2024
3.323.396
≈ 668 χιλ. €
2.236.295
≈ 450 χιλ. €
6
2023
2.214.055
≈ 448 χιλ. €
1.441.348
≈ 291 χιλ. €
5
2022
1.820.233
≈ 369 χιλ. €
1.248.334
≈ 253 χιλ. €
5
2021
1.305.250
≈ 265 χιλ. €
841.429
≈ 171 χιλ. €
5
2020
974.329
≈ 201 χιλ. €
578.948
≈ 120 χιλ. €
4
2019
776.130
≈ 164 χιλ. €
316.211
≈ 66,6 χιλ. €
4
2018
587.840
≈ 126 χιλ. €
272.345
≈ 58,5 χιλ. €
4
2017
463.878
≈ 102 χιλ. €
205.913
≈ 45,1 χιλ. €
4
2016
321.501
≈ 71,6 χιλ. €
58.685
≈ 13,1 χιλ. €
4
2015
207.193
≈ 46,6 χιλ. €
39.922
≈ 8,98 χιλ. €
4
2014
122.384
≈ 27,5 χιλ. €
4.183
≈ 941 €
4
2013
15.000
≈ 3,39 χιλ. €
8.482
≈ 1,92 χιλ. €
0
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
0

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

58,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,22

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,71

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

465 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2013-11-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LABORATOR ANALIZE GENERALE DE MEDIU MUNTENIA SRL după CUI?

Cauți CUI 28532687. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LABORATOR ANALIZE GENERALE DE MEDIU MUNTENIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LABORATOR ANALIZE GENERALE DE MEDIU MUNTENIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LABORATOR ANALIZE GENERALE DE MEDIU MUNTENIA SRL, CUI 28532687, nr. Reg. Com. J2011000768032, sediu Sat Căteasca, Comuna Căteasca, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LABORATOR ANALIZE GENERALE DE MEDIU MUNTENIA SRL în 2025?

LABORATOR ANALIZE GENERALE DE MEDIU MUNTENIA SRL (CUI 28532687) a avut o marjă de profit net de 58,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).