Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

YONEDI & OVI SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 383.995 lei și profitul net a fost de 69.633 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 28189598 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #12137CAEN 4711 #13983

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαYONEDI & OVI SRL
CUI28189598
Αριθμός εγγραφήςJ2011000564351
ΔιεύθυνσηStr. TORAC, 9, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN4711
Ημερομηνία εγγραφής16/03/2011
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
MARIN OVIDIUadministrator
MARIN IONELAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

384 χιλ. RON

vs 296 χιλ. RON

≈ 76,2 χιλ. €

Profit net (2025)

69,6 χιλ. RON

vs 31,5 χιλ. RON

≈ 13,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

-13 χιλ. RON

vs -82,6 χιλ. RON

≈ -2,58 χιλ. €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
383.995
≈ 76,2 χιλ. €
69.633
≈ 13,8 χιλ. €
—
2024
295.673
≈ 59,4 χιλ. €
31.493
≈ 6,33 χιλ. €
—
2023
277.551
≈ 56,1 χιλ. €
33.718
≈ 6,82 χιλ. €
—
2022
255.795
≈ 51,9 χιλ. €
55.874
≈ 11,3 χιλ. €
—
2021
255.220
≈ 51,9 χιλ. €
48.280
≈ 9,81 χιλ. €
—
2020
238.069
≈ 49,2 χιλ. €
50.040
≈ 10,3 χιλ. €
—
2019
207.469
≈ 43,7 χιλ. €
49.523
≈ 10,4 χιλ. €
—
2018
167.165
≈ 35,9 χιλ. €
-416.253
≈ -89,4 χιλ. €
—
2017
140.125
≈ 30,7 χιλ. €
19.533
≈ 4,28 χιλ. €
—
2016
141.385
≈ 31,5 χιλ. €
20.007
≈ 4,46 χιλ. €
—
2015
126.527
≈ 28,5 χιλ. €
15.168
≈ 3,41 χιλ. €
—
2014
118.427
≈ 26,6 χιλ. €
9.794
≈ 2,2 χιλ. €
0
2013
125.366
≈ 28,4 χιλ. €
9.297
≈ 2,1 χιλ. €
0
2012
98.399
≈ 22,1 χιλ. €
-4.211
≈ -945 €
0

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

18,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

—

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,99

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,3

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma YONEDI & OVI SRL după CUI?

Cauți CUI 28189598. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru YONEDI & OVI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru YONEDI & OVI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea YONEDI & OVI SRL, CUI 28189598, nr. Reg. Com. J2011000564351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are YONEDI & OVI SRL în 2025?

YONEDI & OVI SRL (CUI 28189598) a avut o marjă de profit net de 18,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).