Επιστροφή στην αναζήτηση

RASM ACCOUNTING SRL

Ενεργή

RASM ACCOUNTING SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 529.829 lei și un profit net de 374.623 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 28124971 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #16059CAEN 6920 #5975

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαRASM ACCOUNTING SRL
CUI28124971
Αριθμός εγγραφήςJ35/457/2011
ΔιεύθυνσηVIŞINULUI, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN6920
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN620969207022732074908299
Ημερομηνία εγγραφής03/03/2011
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

247 χιλ. RON

vs 530 χιλ. RON

≈ 49,1 χιλ. €

Profit net (2025)

103 χιλ. RON

vs 375 χιλ. RON

≈ 20,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

103 χιλ. RON

vs 375 χιλ. RON

≈ 20,4 χιλ. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
247.202
≈ 49,1 χιλ. €
102.690
≈ 20,4 χιλ. €
2
2024
529.829
≈ 107 χιλ. €
374.623
≈ 75,3 χιλ. €
2
2023
298.592
≈ 60,4 χιλ. €
174.487
≈ 35,3 χιλ. €
3
2022
290.203
≈ 58,8 χιλ. €
165.371
≈ 33,5 χιλ. €
3
2021
286.657
≈ 58,3 χιλ. €
125.257
≈ 25,5 χιλ. €
3
2020
196.526
≈ 40,6 χιλ. €
132.625
≈ 27,4 χιλ. €
4
2019
234.050
≈ 49,3 χιλ. €
114.364
≈ 24,1 χιλ. €
4
2018
268.950
≈ 57,8 χιλ. €
188.954
≈ 40,6 χιλ. €
2
2017
216.634
≈ 47,4 χιλ. €
132.850
≈ 29,1 χιλ. €
3
2016
144.900
≈ 32,3 χιλ. €
79.337
≈ 17,7 χιλ. €
2
2015
181.885
≈ 40,9 χιλ. €
144.132
≈ 32,4 χιλ. €
1
2014
135.490
≈ 30,5 χιλ. €
98.760
≈ 22,2 χιλ. €
1
2013
109.535
≈ 24,8 χιλ. €
68.966
≈ 15,6 χιλ. €
2
2012
114.427
≈ 25,7 χιλ. €
81.398
≈ 18,3 χιλ. €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

41,5%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,75

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,04

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

124 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2024-11-012026-01-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RASM ACCOUNTING SRL după CUI?

Cauți CUI 28124971. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RASM ACCOUNTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RASM ACCOUNTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RASM ACCOUNTING SRL, CUI 28124971, nr. Reg. Com. J35/457/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RASM ACCOUNTING SRL în 2025?

RASM ACCOUNTING SRL (CUI 28124971) a avut o marjă de profit net de 41,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).