Επιστροφή στην αναζήτηση

CSM LEADER CONSTRUCT SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

CSM LEADER CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în București Sectorul 4. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.872.797 lei și un profit net de 707.087 lei cu 10 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 26462712 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: București #16107CAEN 4100 #1818

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαCSM LEADER CONSTRUCT SRL
CUI26462712
Αριθμός εγγραφήςJ2010001015408
ΔιεύθυνσηIZVORUL OLTULUI, 4, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Κύριος κωδικός CAEN4100
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN410043234333433543424350439947527732
Ημερομηνία εγγραφής01/02/2010
Φορολογική αρχήAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,87 εκ. RON

vs 2,67 εκ. RON

≈ 570 χιλ. €

Profit net (2025)

707 χιλ. RON

vs 623 χιλ. RON

≈ 140 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

707 χιλ. RON

vs 623 χιλ. RON

≈ 140 χιλ. €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.872.797
≈ 570 χιλ. €
707.087
≈ 140 χιλ. €
10
2024
2.668.179
≈ 536 χιλ. €
622.500
≈ 125 χιλ. €
9
2023
1.639.390
≈ 331 χιλ. €
46.530
≈ 9,41 χιλ. €
9
2022
2.944.173
≈ 597 χιλ. €
883.840
≈ 179 χιλ. €
13
2021
1.707.896
≈ 347 χιλ. €
583.614
≈ 119 χιλ. €
8
2020
1.828.074
≈ 378 χιλ. €
414.876
≈ 85,8 χιλ. €
9
2019
2.717.103
≈ 573 χιλ. €
635.940
≈ 134 χιλ. €
12
2018
2.276.938
≈ 489 χιλ. €
411.570
≈ 88,4 χιλ. €
12
2017
1.796.332
≈ 393 χιλ. €
312.536
≈ 68,4 χιλ. €
12
2016
2.333.238
≈ 520 χιλ. €
565.750
≈ 126 χιλ. €
11
2015
1.390.616
≈ 313 χιλ. €
278.533
≈ 62,7 χιλ. €
5
2014
696.663
≈ 157 χιλ. €
88.808
≈ 20 χιλ. €
4
2013
434.848
≈ 98,4 χιλ. €
21.217
≈ 4,8 χιλ. €
6
2012
1.110.777
≈ 249 χιλ. €
20.320
≈ 4,56 χιλ. €
3

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

24,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,23

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,29

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

287 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2010-02-04—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CSM LEADER CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 26462712. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CSM LEADER CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CSM LEADER CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CSM LEADER CONSTRUCT SRL, CUI 26462712, nr. Reg. Com. J2010001015408, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CSM LEADER CONSTRUCT SRL în 2025?

CSM LEADER CONSTRUCT SRL (CUI 26462712) a avut o marjă de profit net de 24,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).