Επιστροφή στην αναζήτηση

STANCIU TEKNO ŞAPA SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

STANCIU TEKNO ŞAPA SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în satul Săpoca, județul Buzău. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 497.340 lei și un profit net de 229.277 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 26028005 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Buzău #3416CAEN 4100 #4542

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSTANCIU TEKNO ŞAPA SRL
CUI26028005
Αριθμός εγγραφήςJ2009000694105
ΔιεύθυνσηSat Săpoca, Comuna Săpoca, Buzău
Κύριος κωδικός CAEN4100
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN4110412042114311431243314332433343344391439946714673467468106820773277398122
Ημερομηνία εγγραφής24/09/2009
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

497 χιλ. RON

vs 263 χιλ. RON

≈ 98,7 χιλ. €

Profit net (2025)

229 χιλ. RON

vs -3,37 χιλ. RON

≈ 45,5 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

230 χιλ. RON

vs 11,8 χιλ. RON

≈ 45,6 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
497.340
≈ 98,7 χιλ. €
229.277
≈ 45,5 χιλ. €
1
2024
262.533
≈ 52,8 χιλ. €
-3.366
≈ -677 €
1
2023
937.535
≈ 190 χιλ. €
149.676
≈ 30,3 χιλ. €
5
2022
1.804.961
≈ 366 χιλ. €
696.565
≈ 141 χιλ. €
10
2021
1.224.560
≈ 249 χιλ. €
533.391
≈ 108 χιλ. €
8
2020
1.355.950
≈ 280 χιλ. €
554.428
≈ 115 χιλ. €
9
2019
1.156.920
≈ 244 χιλ. €
380.970
≈ 80,3 χιλ. €
9
2018
483.111
≈ 104 χιλ. €
67.653
≈ 14,5 χιλ. €
8
2017
831.790
≈ 182 χιλ. €
337.284
≈ 73,8 χιλ. €
10
2016
666.174
≈ 148 χιλ. €
155.653
≈ 34,7 χιλ. €
10
2015
481.548
≈ 108 χιλ. €
114.625
≈ 25,8 χιλ. €
10
2014
169.466
≈ 38,1 χιλ. €
74.735
≈ 16,8 χιλ. €
9
2013
55.875
≈ 12,6 χιλ. €
13.012
≈ 2,94 χιλ. €
6
2012
28.956
≈ 6,5 χιλ. €
1.792
≈ 402 €
3

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

46,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,36

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,78

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

497 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2015-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STANCIU TEKNO ŞAPA SRL după CUI?

Cauți CUI 26028005. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STANCIU TEKNO ŞAPA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STANCIU TEKNO ŞAPA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STANCIU TEKNO ŞAPA SRL, CUI 26028005, nr. Reg. Com. J2009000694105, sediu Sat Săpoca, Comuna Săpoca, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STANCIU TEKNO ŞAPA SRL în 2025?

STANCIU TEKNO ŞAPA SRL (CUI 26028005) a avut o marjă de profit net de 46,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).