Επιστροφή στην αναζήτηση

MARVI LOGISTIC SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

MARVI LOGISTIC SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în satul Olteni, comuna Bujoreni, județul Vâlcea. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 103.492.795 lei și un profit net de 3.585.213 lei cu 260 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 25858736 · Οικονομική υγεία

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Vâlcea #36CAEN 5225 #2

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMARVI LOGISTIC SRL
CUI25858736
Αριθμός εγγραφήςJ2009000400380
ΔιεύθυνσηOLTENI, 315, Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea
Κύριος κωδικός CAEN5225
Ημερομηνία εγγραφής06/08/2009
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vâlcea
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

103 εκ. RON

vs 114 εκ. RON

≈ 20,5 εκ. €

Profit net (2025)

3,59 εκ. RON

vs 7,92 εκ. RON

≈ 712 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

19,9 εκ. RON

vs 18,7 εκ. RON

≈ 3,95 εκ. €

Angajați (2025)

260
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
103.492.795
≈ 20,5 εκ. €
3.585.213
≈ 712 χιλ. €
260
2024
114.212.537
≈ 23 εκ. €
7.922.501
≈ 1,59 εκ. €
253
2023
108.387.211
≈ 21,9 εκ. €
4.259.679
≈ 861 χιλ. €
252
2022
104.527.832
≈ 21,2 εκ. €
4.433.563
≈ 899 χιλ. €
252
2021
73.615.765
≈ 15 εκ. €
1.962.714
≈ 399 χιλ. €
225
2020
63.628.245
≈ 13,2 εκ. €
3.277.402
≈ 678 χιλ. €
202
2019
57.328.560
≈ 12,1 εκ. €
641.177
≈ 135 χιλ. €
188
2018
42.263.966
≈ 9,08 εκ. €
1.132.284
≈ 243 χιλ. €
105
2017
39.384.641
≈ 8,62 εκ. €
825.292
≈ 181 χιλ. €
71
2016
36.293.212
≈ 8,08 εκ. €
418.214
≈ 93,1 χιλ. €
49
2015
37.692.543
≈ 8,48 εκ. €
958.119
≈ 216 χιλ. €
40
2014
34.651.078
≈ 7,8 εκ. €
1.581.770
≈ 356 χιλ. €
40
2013
32.145.195
≈ 7,27 εκ. €
378.384
≈ 85,6 χιλ. €
33
2012
26.877.263
≈ 6,03 εκ. €
246.610
≈ 55,3 χιλ. €
27

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

3,5%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

18%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,29

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,66

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

398 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2009-08-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARVI LOGISTIC SRL după CUI?

Cauți CUI 25858736. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARVI LOGISTIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARVI LOGISTIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARVI LOGISTIC SRL, CUI 25858736, nr. Reg. Com. J2009000400380, sediu Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARVI LOGISTIC SRL în 2025?

MARVI LOGISTIC SRL (CUI 25858736) a avut o marjă de profit net de 3,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).