Επιστροφή στην αναζήτηση

SERV DAMARCO M & CD SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

SERV DAMARCO M & CD SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 175.491 lei și un profit net de 72.394 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 25462587 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #19519CAEN 8299 #4685

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSERV DAMARCO M & CD SRL
CUI25462587
Αριθμός εγγραφήςJ35/932/2009
ΔιεύθυνσηB-dul TAKE IONESCU, 24, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8299
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN3213329947918299
Ημερομηνία εγγραφής17/04/2009
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
MUNTEANU MARIUSadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

163 χιλ. RON

vs 175 χιλ. RON

≈ 32,4 χιλ. €

Profit net (2025)

97,9 χιλ. RON

vs 72,4 χιλ. RON

≈ 19,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

98,1 χιλ. RON

vs 72,6 χιλ. RON

≈ 19,5 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
163.380
≈ 32,4 χιλ. €
97.866
≈ 19,4 χιλ. €
1
2024
175.491
≈ 35,3 χιλ. €
72.394
≈ 14,6 χιλ. €
2
2023
174.715
≈ 35,3 χιλ. €
72.682
≈ 14,7 χιλ. €
2
2022
140.004
≈ 28,4 χιλ. €
59.242
≈ 12 χιλ. €
2
2021
111.712
≈ 22,7 χιλ. €
48.773
≈ 9,91 χιλ. €
2
2020
109.979
≈ 22,7 χιλ. €
47.028
≈ 9,72 χιλ. €
2
2019
108.067
≈ 22,8 χιλ. €
44.572
≈ 9,39 χιλ. €
2
2018
106.457
≈ 22,9 χιλ. €
46.472
≈ 9,99 χιλ. €
2
2017
96.037
≈ 21 χιλ. €
43.587
≈ 9,54 χιλ. €
2
2016
94.361
≈ 21 χιλ. €
43.864
≈ 9,77 χιλ. €
2
2015
81.447
≈ 18,3 χιλ. €
33.400
≈ 7,51 χιλ. €
2
2014
64.667
≈ 14,5 χιλ. €
21.290
≈ 4,79 χιλ. €
2
2013
59.664
≈ 13,5 χιλ. €
15.984
≈ 3,62 χιλ. €
2
2012
53.415
≈ 12 χιλ. €
10.784
≈ 2,42 χιλ. €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

59,9%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,68

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,32

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

163 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2009-04-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERV DAMARCO M & CD SRL după CUI?

Cauți CUI 25462587. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERV DAMARCO M & CD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERV DAMARCO M & CD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SERV DAMARCO M & CD SRL, CUI 25462587, nr. Reg. Com. J35/932/2009, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERV DAMARCO M & CD SRL în 2025?

SERV DAMARCO M & CD SRL (CUI 25462587) a avut o marjă de profit net de 59,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).