Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

CISO SRL este o societate cu sediul în Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiș, înființată în anul 1992. Cifra de afaceri în anul 2025 a fost de 30.000 lei, iar profitul net a fost de 8781 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 2489680 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #28137CAEN 6820 #12492

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαCISO SRL
CUI2489680
Αριθμός εγγραφήςJ35/2883/1992
ΔιεύθυνσηPrimăverii, 131, Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN6820
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN68206831
Ημερομηνία εγγραφής20/07/1992
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
BUMBAR VIORICAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

30 χιλ. RON

vs 24 χιλ. RON

≈ 5,95 χιλ. €

Profit net (2025)

8,78 χιλ. RON

vs 9,29 χιλ. RON

≈ 1,74 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

9,16 χιλ. RON

vs 9,66 χιλ. RON

≈ 1,82 χιλ. €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
30.000
≈ 5,95 χιλ. €
8.781
≈ 1,74 χιλ. €
—
2024
24.000
≈ 4,82 χιλ. €
9.286
≈ 1,87 χιλ. €
—
2023
24.000
≈ 4,85 χιλ. €
8.024
≈ 1,62 χιλ. €
—
2022
16.800
≈ 3,41 χιλ. €
5.626
≈ 1,14 χιλ. €
—
2021
16.800
≈ 3,41 χιλ. €
4.318
≈ 878 €
—
2020
16.800
≈ 3,47 χιλ. €
5.477
≈ 1,13 χιλ. €
—
2019
16.800
≈ 3,54 χιλ. €
11.301
≈ 2,38 χιλ. €
—
2018
16.800
≈ 3,61 χιλ. €
12.627
≈ 2,71 χιλ. €
—
2017
14.400
≈ 3,15 χιλ. €
10.171
≈ 2,23 χιλ. €
—
2016
16.800
≈ 3,74 χιλ. €
14.612
≈ 3,25 χιλ. €
—
2015
16.800
≈ 3,78 χιλ. €
9.013
≈ 2,03 χιλ. €
—
2014
21.800
≈ 4,9 χιλ. €
12.054
≈ 2,71 χιλ. €
0
2013
36.780
≈ 8,32 χιλ. €
18.518
≈ 4,19 χιλ. €
—
2012
43.288
≈ 9,71 χιλ. €
12.139
≈ 2,72 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

29,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

95,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,33

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,73

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
1993-07-012020-10-27Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CISO SRL după CUI?

Cauți CUI 2489680. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CISO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CISO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CISO SRL, CUI 2489680, nr. Reg. Com. J35/2883/1992, sediu Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CISO SRL în 2025?

CISO SRL (CUI 2489680) a avut o marjă de profit net de 29,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).