Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

SIENSII SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Căţelu, comuna Glina, județul Ilfov. Activitatea principală este codul CAEN 9329, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 180.700 lei cu un profit net de 22.374 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 24733505 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Ilfov #25359CAEN 9329 #1752

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSIENSII SRL
CUI24733505
Αριθμός εγγραφήςJ2008003541232
ΔιεύθυνσηStr. VIILOR, 46A, Sat Căţelu, Comuna Glina, Ilfov
Κύριος κωδικός CAEN9329
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN43294791532077299329
Ημερομηνία εγγραφής12/11/2008
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
CĂRBUNEANU GEORGEadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

181 χιλ. RON

vs 177 χιλ. RON

≈ 35,9 χιλ. €

Profit net (2025)

22,4 χιλ. RON

vs 5,18 χιλ. RON

≈ 4,44 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

24,9 χιλ. RON

vs 13,8 χιλ. RON

≈ 4,94 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
180.700
≈ 35,9 χιλ. €
22.374
≈ 4,44 χιλ. €
1
2024
176.900
≈ 35,6 χιλ. €
5.179
≈ 1,04 χιλ. €
1
2023
161.230
≈ 32,6 χιλ. €
14.949
≈ 3,02 χιλ. €
1
2022
166.024
≈ 33,7 χιλ. €
68.142
≈ 13,8 χιλ. €
1
2021
68.065
≈ 13,8 χιλ. €
730
≈ 148 €
1
2020
40.150
≈ 8,3 χιλ. €
-37.297
≈ -7,71 χιλ. €
1
2019
209.072
≈ 44,1 χιλ. €
57.143
≈ 12 χιλ. €
2
2018
114.912
≈ 24,7 χιλ. €
22.023
≈ 4,73 χιλ. €
1
2017
88.310
≈ 19,3 χιλ. €
39.647
≈ 8,68 χιλ. €
1
2016
34.550
≈ 7,69 χιλ. €
6.955
≈ 1,55 χιλ. €
1
2015
20.530
≈ 4,62 χιλ. €
-6.841
≈ -1,54 χιλ. €
1
2014
34.497
≈ 7,76 χιλ. €
9.637
≈ 2,17 χιλ. €
1
2013
29.830
≈ 6,75 χιλ. €
-6.363
≈ -1,44 χιλ. €
2
2012
23.510
≈ 5,28 χιλ. €
14.548
≈ 3,26 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

12,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

89,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,99

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

4,31

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

181 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIENSII SRL după CUI?

Cauți CUI 24733505. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIENSII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIENSII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SIENSII SRL, CUI 24733505, nr. Reg. Com. J2008003541232, sediu Sat Căţelu, Comuna Glina, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIENSII SRL în 2025?

SIENSII SRL (CUI 24733505) a avut o marjă de profit net de 12,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).