Επιστροφή στην αναζήτηση

CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL

Ενεργή

CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL este o entitate înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 599.763 lei și un profit net de 378.435 lei în anul 2024.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 24522206 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #10791CAEN 8622 #4299

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαCENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL
CUI24522206
Αριθμός εγγραφήςJ2008003446359
ΔιεύθυνσηStr. VLAHUTA, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8622
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN86228690
Ημερομηνία εγγραφής26/09/2008
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

455 χιλ. RON

vs 600 χιλ. RON

≈ 90,3 χιλ. €

Profit net (2025)

233 χιλ. RON

vs 378 χιλ. RON

≈ 46,3 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

234 χιλ. RON

vs 682 χιλ. RON

≈ 46,4 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
454.994
≈ 90,3 χιλ. €
233.128
≈ 46,3 χιλ. €
1
2024
599.763
≈ 121 χιλ. €
378.435
≈ 76,1 χιλ. €
1
2023
533.227
≈ 108 χιλ. €
304.333
≈ 61,5 χιλ. €
1
2022
540.194
≈ 110 χιλ. €
350.984
≈ 71,2 χιλ. €
1
2021
474.758
≈ 96,5 χιλ. €
267.818
≈ 54,4 χιλ. €
1
2020
386.839
≈ 80 χιλ. €
174.489
≈ 36,1 χιλ. €
2
2019
462.097
≈ 97,4 χιλ. €
215.061
≈ 45,3 χιλ. €
2
2018
450.493
≈ 96,8 χιλ. €
227.089
≈ 48,8 χιλ. €
2
2017
493.344
≈ 108 χιλ. €
278.439
≈ 61 χιλ. €
3
2016
438.788
≈ 97,7 χιλ. €
222.525
≈ 49,6 χιλ. €
12
2015
271.258
≈ 61 χιλ. €
81.119
≈ 18,2 χιλ. €
6
2014
278.568
≈ 62,7 χιλ. €
43.457
≈ 9,78 χιλ. €
6
2013
269.448
≈ 61 χιλ. €
16.617
≈ 3,76 χιλ. €
6
2012
442.642
≈ 99,3 χιλ. €
230.866
≈ 51,8 χιλ. €
6

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

51,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,09

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,08

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

455 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL după CUI?

Cauți CUI 24522206. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL, CUI 24522206, nr. Reg. Com. J2008003446359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL în 2025?

CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL (CUI 24522206) a avut o marjă de profit net de 51,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).