Επιστροφή στην αναζήτηση

SMCE GROUP T&D SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

SMCE GROUP T&D SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Urechești, comuna Drăguțești, județul Gorj. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.133.410 lei și un profit net de 1.398.640 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 24310319 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Gorj #780CAEN 7112 #1351

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSMCE GROUP T&D SRL
CUI24310319
Αριθμός εγγραφήςJ2008000720182
ΔιεύθυνσηTrandafirilor, 7, Sat Urecheşti, Comuna Drăguţeşti, Gorj
Κύριος κωδικός CAEN7112
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN432146647112
Ημερομηνία εγγραφής08/08/2008
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,13 εκ. RON

vs 1,32 εκ. RON

≈ 423 χιλ. €

Profit net (2025)

1,4 εκ. RON

vs 894 χιλ. RON

≈ 278 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

1,4 εκ. RON

vs 894 χιλ. RON

≈ 278 χιλ. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.133.410
≈ 423 χιλ. €
1.398.640
≈ 278 χιλ. €
2
2024
1.324.230
≈ 266 χιλ. €
894.009
≈ 180 χιλ. €
2
2023
887.567
≈ 179 χιλ. €
494.120
≈ 99,9 χιλ. €
2
2022
748.581
≈ 152 χιλ. €
391.915
≈ 79,5 χιλ. €
2
2021
687.912
≈ 140 χιλ. €
453.798
≈ 92,2 χιλ. €
2
2020
378.484
≈ 78,2 χιλ. €
173.663
≈ 35,9 χιλ. €
2
2019
1.023.400
≈ 216 χιλ. €
425.464
≈ 89,7 χιλ. €
3
2018
1.483.817
≈ 319 χιλ. €
721.133
≈ 155 χιλ. €
3
2017
509.527
≈ 112 χιλ. €
267.311
≈ 58,5 χιλ. €
4
2016
414.159
≈ 92,2 χιλ. €
150.408
≈ 33,5 χιλ. €
3
2015
2.000.752
≈ 450 χιλ. €
863.477
≈ 194 χιλ. €
3
2014
900.592
≈ 203 χιλ. €
534.782
≈ 120 χιλ. €
5
2013
667.540
≈ 151 χιλ. €
321.739
≈ 72,8 χιλ. €
2
2012
398.612
≈ 89,5 χιλ. €
125.682
≈ 28,2 χιλ. €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

65,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

5,35

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,26

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

1,07 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2009-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SMCE GROUP T&D SRL după CUI?

Cauți CUI 24310319. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SMCE GROUP T&D SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SMCE GROUP T&D SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SMCE GROUP T&D SRL, CUI 24310319, nr. Reg. Com. J2008000720182, sediu Sat Urecheşti, Comuna Drăguţeşti, Gorj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SMCE GROUP T&D SRL în 2025?

SMCE GROUP T&D SRL (CUI 24310319) a avut o marjă de profit net de 65,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).