Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

VVV TOUR SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Sat Luna, Comuna Luna, Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 281.869 lei și un profit net de 82.564 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 23869836 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #18984CAEN 7911 #556

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαVVV TOUR SRL
CUI23869836
Αριθμός εγγραφήςJ2008002172129
Διεύθυνση1 Decembrie 1918, 156, Sat Luna, Comuna Luna, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN7911
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN662279117990811082108299
Ημερομηνία εγγραφής14/05/2008
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Turda
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

282 χιλ. RON

vs 245 χιλ. RON

≈ 55,9 χιλ. €

Profit net (2025)

82,6 χιλ. RON

vs 62,3 χιλ. RON

≈ 16,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

83,2 χιλ. RON

vs 62,6 χιλ. RON

≈ 16,5 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
281.869
≈ 55,9 χιλ. €
82.564
≈ 16,4 χιλ. €
1
2024
245.138
≈ 49,3 χιλ. €
62.274
≈ 12,5 χιλ. €
1
2023
224.559
≈ 45,4 χιλ. €
66.501
≈ 13,4 χιλ. €
1
2022
199.253
≈ 40,4 χιλ. €
75.921
≈ 15,4 χιλ. €
1
2021
141.466
≈ 28,8 χιλ. €
15.956
≈ 3,24 χιλ. €
1
2020
85.435
≈ 17,7 χιλ. €
1.829
≈ 378 €
1
2019
141.318
≈ 29,8 χιλ. €
16.438
≈ 3,46 χιλ. €
1
2018
129.617
≈ 27,9 χιλ. €
42.122
≈ 9,05 χιλ. €
1
2017
97.232
≈ 21,3 χιλ. €
9.332
≈ 2,04 χιλ. €
1
2016
78.384
≈ 17,5 χιλ. €
2.143
≈ 477 €
1
2015
75.483
≈ 17 χιλ. €
6.042
≈ 1,36 χιλ. €
1
2014
67.267
≈ 15,1 χιλ. €
301
≈ 67,7 €
1
2013
79.932
≈ 18,1 χιλ. €
670
≈ 152 €
1
2012
73.976
≈ 16,6 χιλ. €
2.194
≈ 492 €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

29,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,84

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,84

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

282 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VVV TOUR SRL după CUI?

Cauți CUI 23869836. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VVV TOUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VVV TOUR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VVV TOUR SRL, CUI 23869836, nr. Reg. Com. J2008002172129, sediu Sat Luna, Comuna Luna, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VVV TOUR SRL în 2025?

VVV TOUR SRL (CUI 23869836) a avut o marjă de profit net de 29,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).