Επιστροφή στην αναζήτηση

DEFIRA COM SERV SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

DEFIRA COM SERV SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, Prahova. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.953.193 lei și un profit net de 241.745 lei cu 23 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 23817748 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Prahova #2928CAEN 8299 #722

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαDEFIRA COM SERV SRL
CUI23817748
Αριθμός εγγραφήςJ2008001262296
Διεύθυνση1, 143, Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, Prahova
Κύριος κωδικός CAEN8299
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN82408299
Ημερομηνία εγγραφής05/05/2008
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,97 εκ. RON

vs 2,95 εκ. RON

≈ 391 χιλ. €

Profit net (2025)

251 χιλ. RON

vs 242 χιλ. RON

≈ 49,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

251 χιλ. RON

vs 242 χιλ. RON

≈ 49,9 χιλ. €

Angajați (2025)

19
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.970.759
≈ 391 χιλ. €
250.970
≈ 49,8 χιλ. €
19
2024
2.953.193
≈ 594 χιλ. €
241.745
≈ 48,6 χιλ. €
23
2023
8.447.658
≈ 1,71 εκ. €
391.827
≈ 79,2 χιλ. €
24
2022
7.564.747
≈ 1,53 εκ. €
284.774
≈ 57,7 χιλ. €
24
2021
7.161.488
≈ 1,46 εκ. €
291.034
≈ 59,1 χιλ. €
26
2020
6.653.880
≈ 1,38 εκ. €
296.186
≈ 61,2 χιλ. €
27
2019
6.556.774
≈ 1,38 εκ. €
236.870
≈ 49,9 χιλ. €
31
2018
5.830.800
≈ 1,25 εκ. €
199.475
≈ 42,9 χιλ. €
31
2017
2.951.789
≈ 646 χιλ. €
109.901
≈ 24,1 χιλ. €
20
2016
1.305.162
≈ 291 χιλ. €
41.532
≈ 9,25 χιλ. €
16
2015
70.882
≈ 15,9 χιλ. €
-48.987
≈ -11 χιλ. €
14
2014
0
≈ 0 €
-17.344
≈ -3,9 χιλ. €
1
2013
565.285
≈ 128 χιλ. €
53.452
≈ 12,1 χιλ. €
21
2012
845.036
≈ 190 χιλ. €
108.343
≈ 24,3 χιλ. €
31

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

12,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,44

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

3,64

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

104 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2008-05-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DEFIRA COM SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 23817748. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DEFIRA COM SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DEFIRA COM SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DEFIRA COM SERV SRL, CUI 23817748, nr. Reg. Com. J2008001262296, sediu Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DEFIRA COM SERV SRL în 2025?

DEFIRA COM SERV SRL (CUI 23817748) a avut o marjă de profit net de 12,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).