Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

RO HEDICA SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Municipiul Bălești, Dolj. Activitatea principală este codul CAEN 8622 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 202.142 lei în anul 2025.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 23380537 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Dolj #9778CAEN 8622 #7286

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαRO HEDICA SRL
CUI23380537
Αριθμός εγγραφήςJ2008000383165
ΔιεύθυνσηStr. VICTORIEI, 57, Municipiul Băileşti, Dolj
Κύριος κωδικός CAEN8622
Ημερομηνία εγγραφής27/02/2008
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Orăşenească Băileşti
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

202 χιλ. RON

vs 143 χιλ. RON

≈ 40,1 χιλ. €

Profit net (2025)

113 χιλ. RON

vs 41,6 χιλ. RON

≈ 22,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

22,6 χιλ. RON

vs 22,6 χιλ. RON

≈ 4,48 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
202.142
≈ 40,1 χιλ. €
112.940
≈ 22,4 χιλ. €
1
2024
143.351
≈ 28,8 χιλ. €
41.569
≈ 8,36 χιλ. €
1
2023
162.052
≈ 32,8 χιλ. €
75.241
≈ 15,2 χιλ. €
1
2022
120.406
≈ 24,4 χιλ. €
35.599
≈ 7,22 χιλ. €
1
2021
184.543
≈ 37,5 χιλ. €
84.253
≈ 17,1 χιλ. €
1
2020
138.844
≈ 28,7 χιλ. €
89.256
≈ 18,5 χιλ. €
1
2019
81.621
≈ 17,2 χιλ. €
36.073
≈ 7,6 χιλ. €
1
2018
119.556
≈ 25,7 χιλ. €
64.262
≈ 13,8 χιλ. €
2
2017
186.827
≈ 40,9 χιλ. €
77.833
≈ 17 χιλ. €
4
2016
193.430
≈ 43,1 χιλ. €
113.333
≈ 25,2 χιλ. €
4
2015
196.234
≈ 44,1 χιλ. €
114.154
≈ 25,7 χιλ. €
4
2014
180.324
≈ 40,6 χιλ. €
108.862
≈ 24,5 χιλ. €
4
2013
168.439
≈ 38,1 χιλ. €
102.530
≈ 23,2 χιλ. €
5
2012
118.417
≈ 26,6 χιλ. €
62.106
≈ 13,9 χιλ. €
4

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

55,9%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

500,7%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,21

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,21

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

202 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RO HEDICA SRL după CUI?

Cauți CUI 23380537. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RO HEDICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RO HEDICA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RO HEDICA SRL, CUI 23380537, nr. Reg. Com. J2008000383165, sediu Municipiul Băileşti, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RO HEDICA SRL în 2025?

RO HEDICA SRL (CUI 23380537) a avut o marjă de profit net de 55,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).