Επιστροφή στην αναζήτηση

ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Negoiești, comuna Brazi, județul Prahova. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 61.221.216 lei și un profit net de 10.533.324 lei cu 98 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 22213107 · Οικονομική υγεία

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Prahova #164CAEN 0910 #15

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.
CUI22213107
Αριθμός εγγραφήςJ2007001942290
ΔιεύθυνσηPIATRA CRAIULUI, 7, Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova
Κύριος κωδικός CAEN910
Ημερομηνία εγγραφής03/08/2007
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Prahova
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
MOGOȘ VASILEadministrator
JOHN DAVID SCHMITZadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

61,2 εκ. RON

vs 64,1 εκ. RON

≈ 12,2 εκ. €

Profit net (2025)

10,5 εκ. RON

vs 14,5 εκ. RON

≈ 2,09 εκ. €

Capitaluri proprii (2025)

38,6 εκ. RON

vs 40,2 εκ. RON

≈ 7,66 εκ. €

Angajați (2025)

98
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
61.221.216
≈ 12,2 εκ. €
10.533.324
≈ 2,09 εκ. €
98
2024
64.125.320
≈ 12,9 εκ. €
14.510.417
≈ 2,92 εκ. €
96
2023
71.500.333
≈ 14,5 εκ. €
17.062.670
≈ 3,45 εκ. €
94
2022
63.809.353
≈ 12,9 εκ. €
14.596.196
≈ 2,96 εκ. €
96
2021
52.180.305
≈ 10,6 εκ. €
7.677.899
≈ 1,56 εκ. €
102
2020
52.947.153
≈ 10,9 εκ. €
9.666.008
≈ 2 εκ. €
102
2019
62.150.423
≈ 13,1 εκ. €
11.009.372
≈ 2,32 εκ. €
113
2018
61.946.612
≈ 13,3 εκ. €
10.025.092
≈ 2,15 εκ. €
113
2017
61.352.775
≈ 13,4 εκ. €
9.807.055
≈ 2,15 εκ. €
124
2016
52.271.482
≈ 11,6 εκ. €
1.776.246
≈ 396 χιλ. €
153
2015
61.827.457
≈ 13,9 εκ. €
3.386.237
≈ 762 χιλ. €
197
2014
85.410.530
≈ 19,2 εκ. €
10.856.014
≈ 2,44 εκ. €
217
2013
102.351.510
≈ 23,2 εκ. €
13.040.961
≈ 2,95 εκ. €
246
2012
93.626.415
≈ 21 εκ. €
6.707.350
≈ 1,51 εκ. €
281

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

17,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

27,3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

6,21

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,36

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

625 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2007-08-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 22213107. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L., CUI 22213107, nr. Reg. Com. J2007001942290, sediu Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. în 2025?

ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 22213107) a avut o marjă de profit net de 17,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).