Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

PINTEOASIST SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în sat Păunești, județul Vrancea. Activitatea principală este de broker de asigurări, având o cifră de afaceri de 211.893 lei și un profit net de 64.911 lei în anul 2025.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 21397486 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Vrancea #4051CAEN 6622 #1250

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαPINTEOASIST SRL
CUI21397486
Αριθμός εγγραφήςJ2007000278392
ΔιεύθυνσηSat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea
Κύριος κωδικός CAEN6622
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN662166226629
Ημερομηνία εγγραφής19/03/2007
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Adjud
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
PINTILIE CORNELIAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

212 χιλ. RON

vs 146 χιλ. RON

≈ 42,1 χιλ. €

Profit net (2025)

64,9 χιλ. RON

vs 45,5 χιλ. RON

≈ 12,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

65,3 χιλ. RON

vs 45,7 χιλ. RON

≈ 13 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
211.893
≈ 42,1 χιλ. €
64.911
≈ 12,9 χιλ. €
1
2024
146.285
≈ 29,4 χιλ. €
45.528
≈ 9,15 χιλ. €
1
2023
159.280
≈ 32,2 χιλ. €
56.997
≈ 11,5 χιλ. €
1
2022
188.902
≈ 38,3 χιλ. €
87.975
≈ 17,8 χιλ. €
1
2021
152.941
≈ 31,1 χιλ. €
20.530
≈ 4,17 χιλ. €
2
2020
111.337
≈ 23 χιλ. €
-3.217
≈ -665 €
2
2019
101.680
≈ 21,4 χιλ. €
1.046
≈ 220 €
2
2018
99.664
≈ 21,4 χιλ. €
-12.115
≈ -2,6 χιλ. €
2
2017
84.285
≈ 18,5 χιλ. €
2.273
≈ 498 €
2
2016
102.431
≈ 22,8 χιλ. €
14.176
≈ 3,16 χιλ. €
2
2015
97.778
≈ 22 χιλ. €
3.128
≈ 704 €
1
2014
96.422
≈ 21,7 χιλ. €
-10.944
≈ -2,46 χιλ. €
1
2013
87.614
≈ 19,8 χιλ. €
14.564
≈ 3,3 χιλ. €
1
2012
87.203
≈ 19,6 χιλ. €
9.571
≈ 2,15 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

30,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,4%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,29

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,19

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

212 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PINTEOASIST SRL după CUI?

Cauți CUI 21397486. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PINTEOASIST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PINTEOASIST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PINTEOASIST SRL, CUI 21397486, nr. Reg. Com. J2007000278392, sediu Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PINTEOASIST SRL în 2025?

PINTEOASIST SRL (CUI 21397486) a avut o marjă de profit net de 30,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).