Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

TABACO SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Roman, Neamț. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 4200 lei și profitul net a fost de 785 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 2054783 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Neamț #10507CAEN 4711 #32537

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαTABACO SRL
CUI2054783
Αριθμός εγγραφήςJ27/756/1991
ΔιεύθυνσηB-dul ROMAN MUSAT, Municipiul Roman, Neamţ
Κύριος κωδικός CAEN4712
Ημερομηνία εγγραφής24/06/1991
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală ROMAN
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
BORCILĂ ERESTINAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,2 χιλ. RON

vs 4,2 χιλ. RON

≈ 834 €

Profit net (2025)

1,11 χιλ. RON

vs 785 RON

≈ 220 €

Capitaluri proprii (2025)

36,4 χιλ. RON

vs 35,3 χιλ. RON

≈ 7,23 χιλ. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.200
≈ 834 €
1.110
≈ 220 €
0
2024
4.200
≈ 844 €
785
≈ 158 €
—
2023
4.200
≈ 849 €
2.145
≈ 434 €
—
2022
4.200
≈ 852 €
3.093
≈ 627 €
—
2021
4.150
≈ 843 €
3.034
≈ 617 €
—
2020
3.600
≈ 744 €
2.510
≈ 519 €
—
2019
3.600
≈ 759 €
2.508
≈ 529 €
—
2018
3.600
≈ 774 €
2.442
≈ 525 €
—
2017
3.600
≈ 788 €
2.600
≈ 569 €
—
2016
3.550
≈ 791 €
2.551
≈ 568 €
—
2015
3.000
≈ 675 €
2.366
≈ 532 €
—
2014
3.000
≈ 675 €
2.526
≈ 568 €
—
2013
3.000
≈ 679 €
2.468
≈ 558 €
—
2012
1.750
≈ 393 €
289
≈ 64,9 €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

26,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

29,95

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,11

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2012-06-012012-07-13Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1993-07-012009-06-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TABACO SRL după CUI?

Cauți CUI 2054783. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TABACO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TABACO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TABACO SRL, CUI 2054783, nr. Reg. Com. J27/756/1991, sediu Municipiul Roman, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TABACO SRL în 2025?

TABACO SRL (CUI 2054783) a avut o marjă de profit net de 26,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).