Επιστροφή στην αναζήτηση

COMPANIA DE APA ARIES SA

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Compania de Apa Aries SA are sediul în municipiul Turda, județul Cluj și a fost înființată în anul 2007. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 69.470.808 lei, un profit net de 13.463.586 lei și 288 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 20330054 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #260CAEN 3600 #37

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαCOMPANIA DE APA ARIES SA
CUI20330054
Αριθμός εγγραφήςJ2007000002128
ΔιεύθυνσηAXENTE SEVER, 2, Municipiul Turda, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN3600
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN33133320351236003700381138213823422146874941682071127120
Ημερομηνία εγγραφής03/01/2007
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Νομική μορφήSA
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
FARCAȘ TRAIANadministrator
DAN CRISTIAN-LUCIANadministrator
GOIA RADU ANDREIadministrator
POP VASILE-CRISTIANadministrator
VARGA PETRUadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

69,5 εκ. RON

vs 60,4 εκ. RON

≈ 13,8 εκ. €

Profit net (2025)

13,5 εκ. RON

vs 10,7 εκ. RON

≈ 2,67 εκ. €

Capitaluri proprii (2025)

59,8 εκ. RON

vs 46 εκ. RON

≈ 11,9 εκ. €

Angajați (2025)

288
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
69.470.808
≈ 13,8 εκ. €
13.463.586
≈ 2,67 εκ. €
288
2024
60.408.271
≈ 12,1 εκ. €
10.673.757
≈ 2,15 εκ. €
279
2023
55.525.180
≈ 11,2 εκ. €
8.251.423
≈ 1,67 εκ. €
300
2022
45.545.227
≈ 9,24 εκ. €
5.455.400
≈ 1,11 εκ. €
306
2021
39.405.279
≈ 8,01 εκ. €
3.621.592
≈ 736 χιλ. €
316
2020
35.983.350
≈ 7,44 εκ. €
5.054.687
≈ 1,04 εκ. €
326
2019
31.358.084
≈ 6,61 εκ. €
2.857.032
≈ 602 χιλ. €
330
2018
26.402.733
≈ 5,67 εκ. €
667.042
≈ 143 χιλ. €
334
2017
24.089.832
≈ 5,27 εκ. €
460.220
≈ 101 χιλ. €
346
2016
24.631.773
≈ 5,48 εκ. €
509.300
≈ 113 χιλ. €
361
2015
23.571.675
≈ 5,3 εκ. €
456.461
≈ 103 χιλ. €
359
2014
22.912.037
≈ 5,16 εκ. €
458.482
≈ 103 χιλ. €
344
2013
18.751.517
≈ 4,24 εκ. €
166.169
≈ 37,6 χιλ. €
286
2012
17.612.738
≈ 3,95 εκ. €
108.977
≈ 24,5 χιλ. €
273

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

19,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

22,5%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,84

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,09

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

241 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Vezi și

Εταιρείες με κοινούς διαχειριστές

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2007-01-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMPANIA DE APA ARIES SA după CUI?

Cauți CUI 20330054. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMPANIA DE APA ARIES SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMPANIA DE APA ARIES SA?

Datele de facturare sunt denumirea COMPANIA DE APA ARIES SA, CUI 20330054, nr. Reg. Com. J2007000002128, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMPANIA DE APA ARIES SA în 2025?

COMPANIA DE APA ARIES SA (CUI 20330054) a avut o marjă de profit net de 19,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).