Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

ASTAR SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. Activitatea principală este fabricarea produselor farmaceutice de bază conform codului CAEN 2110.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 199052 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #27650CAEN 2110 #21

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαASTAR SA
CUI199052
Αριθμός εγγραφήςJ1991000060123
ΔιεύθυνσηStr. SOMESULUI, 5-7, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN6820
Ημερομηνία εγγραφής01/02/1991
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Νομική μορφήSA
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
TUDORACHE RAREŞadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

127 χιλ. RON

vs 149 χιλ. RON

≈ 25,1 χιλ. €

Profit net (2025)

12,3 χιλ. RON

vs -8,28 χιλ. RON

≈ 2,44 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

939 χιλ. RON

vs 927 χιλ. RON

≈ 186 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
126.529
≈ 25,1 χιλ. €
12.298
≈ 2,44 χιλ. €
1
2024
148.520
≈ 29,9 χιλ. €
-8.283
≈ -1,67 χιλ. €
1
2023
166.064
≈ 33,6 χιλ. €
-21.296
≈ -4,31 χιλ. €
1
2022
147.379
≈ 29,9 χιλ. €
-127.192
≈ -25,8 χιλ. €
1
2021
131.783
≈ 26,8 χιλ. €
-36.872
≈ -7,49 χιλ. €
1
2020
132.545
≈ 27,4 χιλ. €
-36.420
≈ -7,53 χιλ. €
1
2019
145.441
≈ 30,7 χιλ. €
3.977
≈ 838 €
1
2018
156.234
≈ 33,6 χιλ. €
17.419
≈ 3,74 χιλ. €
1
2017
122.244
≈ 26,8 χιλ. €
-69.512
≈ -15,2 χιλ. €
3
2016
123.144
≈ 27,4 χιλ. €
-34.070
≈ -7,59 χιλ. €
1
2015
69.398
≈ 15,6 χιλ. €
-30.718
≈ -6,91 χιλ. €
0
2014
38.786
≈ 8,73 χιλ. €
1.967
≈ 443 €
0
2013
54.816
≈ 12,4 χιλ. €
919
≈ 208 €
1
2012
25.307
≈ 5,68 χιλ. €
-17.070
≈ -3,83 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

9,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

1,3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

12,14

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,13

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

127 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Vezi și

Εταιρείες με κοινούς διαχειριστές

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ASTAR SA după CUI?

Cauți CUI 199052. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASTAR SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ASTAR SA?

Datele de facturare sunt denumirea ASTAR SA, CUI 199052, nr. Reg. Com. J1991000060123, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ASTAR SA în 2025?

ASTAR SA (CUI 199052) a avut o marjă de profit net de 9,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).