Επιστροφή στην αναζήτηση

MP&RAOUL CONSTRUCT SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

MP&RAOUL CONSTRUCT SRL este o firmă înființată în anul 2006 cu sediul în sat Jilava, județul Ilfov. Compania are ca activitate principală comerțul cu amănuntul materialelor de construcții și cifra de afaceri în anul 2025 a fost de 2.373.306 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 19224920 · Οικονομική υγεία

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Ilfov #5495CAEN 4752 #595

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMP&RAOUL CONSTRUCT SRL
CUI19224920
Αριθμός εγγραφήςJ2006002376235
ΔιεύθυνσηLIBERTĂŢII, 102, Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov
Κύριος κωδικός CAEN4752
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN43214322432343244647464946854752475347554769
Ημερομηνία εγγραφής22/11/2006
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
ZLATE MARIUS-DRAGOSadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,37 εκ. RON

vs 1,63 εκ. RON

≈ 471 χιλ. €

Profit net (2025)

506 χιλ. RON

vs 230 χιλ. RON

≈ 100 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

506 χιλ. RON

vs 230 χιλ. RON

≈ 100 χιλ. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.373.306
≈ 471 χιλ. €
505.933
≈ 100 χιλ. €
2
2024
1.628.052
≈ 327 χιλ. €
229.817
≈ 46,2 χιλ. €
1
2023
1.842.628
≈ 373 χιλ. €
397.508
≈ 80,4 χιλ. €
2
2022
2.358.260
≈ 478 χιλ. €
643.040
≈ 130 χιλ. €
2
2021
2.653.854
≈ 539 χιλ. €
682.306
≈ 139 χιλ. €
1
2020
2.009.725
≈ 415 χιλ. €
462.064
≈ 95,5 χιλ. €
1
2019
1.695.232
≈ 357 χιλ. €
306.682
≈ 64,6 χιλ. €
2
2018
1.961.302
≈ 421 χιλ. €
245.169
≈ 52,7 χιλ. €
3
2017
1.877.203
≈ 411 χιλ. €
324.620
≈ 71,1 χιλ. €
3
2016
2.554.198
≈ 569 χιλ. €
484.018
≈ 108 χιλ. €
2
2015
2.687.764
≈ 605 χιλ. €
455.069
≈ 102 χιλ. €
2
2014
1.671.929
≈ 376 χιλ. €
193.728
≈ 43,6 χιλ. €
2
2013
1.608.589
≈ 364 χιλ. €
197.204
≈ 44,6 χιλ. €
2
2012
1.501.008
≈ 337 χιλ. €
163.596
≈ 36,7 χιλ. €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

21,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,76

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,4

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

1,19 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2006-11-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MP&RAOUL CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 19224920. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MP&RAOUL CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MP&RAOUL CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MP&RAOUL CONSTRUCT SRL, CUI 19224920, nr. Reg. Com. J2006002376235, sediu Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MP&RAOUL CONSTRUCT SRL în 2025?

MP&RAOUL CONSTRUCT SRL (CUI 19224920) a avut o marjă de profit net de 21,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).