Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

STEP IN SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în sat Giarmata, județul Timiș. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.830.141 lei și un profit net de 688.733 lei cu 8 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 19154175 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #4329CAEN 6619 #129

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSTEP IN SRL
CUI19154175
Αριθμός εγγραφήςJ2006003444355
ΔιεύθυνσηConcesionarilor, 10, Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN6619
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN6499661966227320
Ημερομηνία εγγραφής01/11/2006
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
BRENDA CARMENadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,8 εκ. RON

vs 1,83 εκ. RON

≈ 358 χιλ. €

Profit net (2025)

430 χιλ. RON

vs 689 χιλ. RON

≈ 85,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

430 χιλ. RON

vs 689 χιλ. RON

≈ 85,4 χιλ. €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.804.831
≈ 358 χιλ. €
430.167
≈ 85,4 χιλ. €
8
2024
1.830.141
≈ 368 χιλ. €
688.733
≈ 138 χιλ. €
8
2023
1.165.805
≈ 236 χιλ. €
258.555
≈ 52,3 χιλ. €
7
2022
1.169.034
≈ 237 χιλ. €
379.750
≈ 77 χιλ. €
7
2021
1.008.773
≈ 205 χιλ. €
419.274
≈ 85,2 χιλ. €
6
2020
943.352
≈ 195 χιλ. €
312.493
≈ 64,6 χιλ. €
6
2019
847.946
≈ 179 χιλ. €
224.230
≈ 47,3 χιλ. €
8
2018
981.680
≈ 211 χιλ. €
336.981
≈ 72,4 χιλ. €
8
2017
902.885
≈ 198 χιλ. €
308.010
≈ 67,4 χιλ. €
9
2016
852.378
≈ 190 χιλ. €
240.691
≈ 53,6 χιλ. €
8
2015
741.202
≈ 167 χιλ. €
206.306
≈ 46,4 χιλ. €
7
2014
727.751
≈ 164 χιλ. €
229.226
≈ 51,6 χιλ. €
7
2013
590.502
≈ 134 χιλ. €
97.776
≈ 22,1 χιλ. €
6
2012
447.663
≈ 100 χιλ. €
47.312
≈ 10,6 χιλ. €
5

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

23,8%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,27

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,86

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

226 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma STEP IN SRL după CUI?

Cauți CUI 19154175. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STEP IN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STEP IN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STEP IN SRL, CUI 19154175, nr. Reg. Com. J2006003444355, sediu Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STEP IN SRL în 2025?

STEP IN SRL (CUI 19154175) a avut o marjă de profit net de 23,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).