Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

MONDASARA SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Chișoda, comuna Giroc, județul Timiș. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 15.501.533 lei și un profit net de 668.737 lei cu 5 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 19062080 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #753CAEN 4690 #489

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMONDASARA SRL
CUI19062080
Αριθμός εγγραφήςJ2006003069358
ΔιεύθυνσηOITUZ, 15/3, Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN4690
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN4332433446904712475252105224
Ημερομηνία εγγραφής02/10/2006
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
RUSU GHEORGHE IOANadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

15,5 εκ. RON

vs 13 εκ. RON

≈ 3,08 εκ. €

Profit net (2025)

669 χιλ. RON

vs 453 χιλ. RON

≈ 133 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

669 χιλ. RON

vs 453 χιλ. RON

≈ 133 χιλ. €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
15.501.533
≈ 3,08 εκ. €
668.737
≈ 133 χιλ. €
5
2024
12.996.094
≈ 2,61 εκ. €
452.673
≈ 91 χιλ. €
4
2023
11.851.147
≈ 2,4 εκ. €
572.183
≈ 116 χιλ. €
4
2022
12.770.149
≈ 2,59 εκ. €
856.606
≈ 174 χιλ. €
4
2021
10.511.777
≈ 2,14 εκ. €
902.247
≈ 183 χιλ. €
4
2020
6.703.687
≈ 1,39 εκ. €
225.230
≈ 46,6 χιλ. €
4
2019
6.602.992
≈ 1,39 εκ. €
144.935
≈ 30,5 χιλ. €
4
2018
6.529.654
≈ 1,4 εκ. €
124.649
≈ 26,8 χιλ. €
6
2017
6.633.182
≈ 1,45 εκ. €
84.226
≈ 18,4 χιλ. €
6
2016
4.282.790
≈ 954 χιλ. €
46.327
≈ 10,3 χιλ. €
7
2015
3.331.750
≈ 750 χιλ. €
155.638
≈ 35 χιλ. €
5
2014
2.732.996
≈ 615 χιλ. €
63.310
≈ 14,2 χιλ. €
6
2013
1.758.466
≈ 398 χιλ. €
12.123
≈ 2,74 χιλ. €
3
2012
1.679.814
≈ 377 χιλ. €
32.275
≈ 7,24 χιλ. €
3

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

4,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,44

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

9,89

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

3,1 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2006-10-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONDASARA SRL după CUI?

Cauți CUI 19062080. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONDASARA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONDASARA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONDASARA SRL, CUI 19062080, nr. Reg. Com. J2006003069358, sediu Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONDASARA SRL în 2025?

MONDASARA SRL (CUI 19062080) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).