Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

CUI: 18789358 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2024: Buzău #10370CAEN 4711 #33450

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαR & R CRISRA SRL
CUI18789358
Αριθμός εγγραφήςJ2006000707107
ΔιεύθυνσηPetuniei, 9, Sat Oreavul, Comuna Valea Râmnicului, Buzău
Κύριος κωδικός CAEN6820
Ημερομηνία εγγραφής22/06/2006
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

12 χιλ. RON

vs 12 χιλ. RON

≈ 2,41 χιλ. €

Profit net (2024)

10,1 χιλ. RON

vs 9,64 χιλ. RON

≈ 2,03 χιλ. €

Capitaluri proprii (2024)

6,14 χιλ. RON

vs -3,95 χιλ. RON

≈ 1,23 χιλ. €

Angajați (2024)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
12.000
≈ 2,41 χιλ. €
10.090
≈ 2,03 χιλ. €
0
2023
12.000
≈ 2,43 χιλ. €
9.638
≈ 1,95 χιλ. €
—
2022
6.000
≈ 1,22 χιλ. €
5.670
≈ 1,15 χιλ. €
—
2021
6.000
≈ 1,22 χιλ. €
6.298
≈ 1,28 χιλ. €
—
2020
6.000
≈ 1,24 χιλ. €
-1.109
≈ -229 €
—
2019
4.200
≈ 885 €
-626
≈ -132 €
—
2018
4.200
≈ 903 €
-1.757
≈ -378 €
—
2017
4.200
≈ 919 €
1.440
≈ 315 €
—
2016
1.200
≈ 267 €
-3.936
≈ -876 €
—
2015
1.200
≈ 270 €
-5.004
≈ -1,13 χιλ. €
—
2014
1.200
≈ 270 €
-3.716
≈ -836 €
0
2013
100
≈ 22,6 €
-20.886
≈ -4,73 χιλ. €
0
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2025Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2024

Περιθώριο καθαρού κέρδους

84,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

164,4%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,15

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,74

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma R & R CRISRA SRL după CUI?

Cauți CUI 18789358. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru R & R CRISRA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru R & R CRISRA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea R & R CRISRA SRL, CUI 18789358, nr. Reg. Com. J2006000707107, sediu Sat Oreavul, Comuna Valea Râmnicului, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are R & R CRISRA SRL în 2024?

R & R CRISRA SRL (CUI 18789358) a avut o marjă de profit net de 84,1% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).