Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

FARMAVITA SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Pitești. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 137.853.996 lei și un profit net de 3.223.432 lei cu 115 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 1863816 · Οικονομική υγεία

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Argeș #73CAEN 4773 #30

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαFARMAVITA SRL
CUI1863816
Αριθμός εγγραφήςJ2013000021036
ΔιεύθυνσηBANAT, 2, Municipiul Piteşti, Argeş
Κύριος κωδικός CAEN4773
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN2120471147124721472447254727475447554764477147724773477447754778682086968699
Ημερομηνία εγγραφής11/01/2013
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
NEGIMET SENAadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

138 εκ. RON

vs 122 εκ. RON

≈ 27,4 εκ. €

Profit net (2025)

3,22 εκ. RON

vs 2,53 εκ. RON

≈ 640 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

3,6 εκ. RON

vs 2,9 εκ. RON

≈ 714 χιλ. €

Angajați (2025)

115
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
137.853.996
≈ 27,4 εκ. €
3.223.432
≈ 640 χιλ. €
115
2024
122.312.387
≈ 24,6 εκ. €
2.533.327
≈ 509 χιλ. €
112
2023
107.958.014
≈ 21,8 εκ. €
3.629.177
≈ 734 χιλ. €
104
2022
104.208.256
≈ 21,1 εκ. €
3.408.936
≈ 691 χιλ. €
104
2021
82.664.861
≈ 16,8 εκ. €
3.105.289
≈ 631 χιλ. €
107
2020
86.280.906
≈ 17,8 εκ. €
2.237.891
≈ 463 χιλ. €
104
2019
72.947.331
≈ 15,4 εκ. €
2.324.982
≈ 490 χιλ. €
92
2018
85.417.319
≈ 18,4 εκ. €
4.096.554
≈ 880 χιλ. €
107
2017
55.150.154
≈ 12,1 εκ. €
3.528.632
≈ 772 χιλ. €
83
2016
52.663.268
≈ 11,7 εκ. €
3.620.869
≈ 806 χιλ. €
73
2015
39.741.504
≈ 8,94 εκ. €
2.674.151
≈ 602 χιλ. €
51
2014
72.569.050
≈ 16,3 εκ. €
4.466.651
≈ 1 εκ. €
33
2013
64.676.602
≈ 14,6 εκ. €
4.353.159
≈ 985 χιλ. €
34
2012
26.308.068
≈ 5,9 εκ. €
2.201.886
≈ 494 χιλ. €
43

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

2,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

89,6%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,91

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,59

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

1,2 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMAVITA SRL după CUI?

Cauți CUI 1863816. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMAVITA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMAVITA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FARMAVITA SRL, CUI 1863816, nr. Reg. Com. J2013000021036, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMAVITA SRL în 2025?

FARMAVITA SRL (CUI 1863816) a avut o marjă de profit net de 2,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).