Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

MC INVEST SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în satul Livezeni, județul Mureș. Activitatea principală este codul CAEN 4120, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 111.600 lei cu un profit net de 7040 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 18096440 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Mureș #11749CAEN 4120 #17632

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMC INVEST SRL
CUI18096440
Αριθμός εγγραφήςJ2005001897264
ΔιεύθυνσηLIVEZENI, 303, Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş
Κύριος κωδικός CAEN6820
Ημερομηνία εγγραφής02/11/2005
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

110 χιλ. RON

vs 112 χιλ. RON

≈ 21,8 χιλ. €

Profit net (2025)

17 χιλ. RON

vs 7,04 χιλ. RON

≈ 3,37 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

1,13 εκ. RON

vs 1,11 εκ. RON

≈ 224 χιλ. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
110.000
≈ 21,8 χιλ. €
16.996
≈ 3,37 χιλ. €
0
2024
111.600
≈ 22,4 χιλ. €
7.040
≈ 1,42 χιλ. €
—
2023
103.200
≈ 20,9 χιλ. €
6.129
≈ 1,24 χιλ. €
—
2022
103.200
≈ 20,9 χιλ. €
33.169
≈ 6,73 χιλ. €
—
2020
103.200
≈ 21,3 χιλ. €
-999
≈ -207 €
—
2019
103.200
≈ 21,7 χιλ. €
23.796
≈ 5,01 χιλ. €
—
2018
103.200
≈ 22,2 χιλ. €
31.938
≈ 6,86 χιλ. €
—
2017
103.200
≈ 22,6 χιλ. €
10.964
≈ 2,4 χιλ. €
—
2016
103.200
≈ 23 χιλ. €
42.057
≈ 9,37 χιλ. €
—
2015
103.200
≈ 23,2 χιλ. €
40.500
≈ 9,11 χιλ. €
—
2014
103.200
≈ 23,2 χιλ. €
43.216
≈ 9,72 χιλ. €
—
2013
103.200
≈ 23,4 χιλ. €
50.952
≈ 11,5 χιλ. €
—
2012
166.860
≈ 37,4 χιλ. €
25.562
≈ 5,74 χιλ. €
0
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

15,5%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

1,5%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

7,88

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,09

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2005-11-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MC INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 18096440. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MC INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MC INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MC INVEST SRL, CUI 18096440, nr. Reg. Com. J2005001897264, sediu Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MC INVEST SRL în 2025?

MC INVEST SRL (CUI 18096440) a avut o marjă de profit net de 15,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).