Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

DERMADENT SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 2.218.942 lei cu un profit net de 699.962 lei și 3 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 1807042 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #3706CAEN 8622 #863

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαDERMADENT SRL
CUI1807042
Αριθμός εγγραφήςJ1992000083354
Διεύθυνση3 AUGUST 1919, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8622
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN85128513862186228691
Ημερομηνία εγγραφής20/01/1992
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
FEIER LORIANA LIVIAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,22 εκ. RON

vs 1,89 εκ. RON

≈ 440 χιλ. €

Profit net (2025)

700 χιλ. RON

vs 1,36 εκ. RON

≈ 139 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

701 χιλ. RON

vs 1,36 εκ. RON

≈ 139 χιλ. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.218.942
≈ 440 χιλ. €
699.962
≈ 139 χιλ. €
3
2024
1.892.113
≈ 380 χιλ. €
1.359.871
≈ 273 χιλ. €
2
2023
1.728.620
≈ 349 χιλ. €
1.413.418
≈ 286 χιλ. €
2
2022
1.208.137
≈ 245 χιλ. €
1.000.623
≈ 203 χιλ. €
2
2021
1.040.934
≈ 212 χιλ. €
842.568
≈ 171 χιλ. €
2
2020
678.476
≈ 140 χιλ. €
528.492
≈ 109 χιλ. €
2
2018
478.530
≈ 103 χιλ. €
267.702
≈ 57,5 χιλ. €
3
2017
415.471
≈ 91 χιλ. €
259.889
≈ 56,9 χιλ. €
3
2016
215.234
≈ 47,9 χιλ. €
124.317
≈ 27,7 χιλ. €
3
2015
127.365
≈ 28,7 χιλ. €
54.372
≈ 12,2 χιλ. €
4
2014
116.598
≈ 26,2 χιλ. €
5.645
≈ 1,27 χιλ. €
5
2013
125.411
≈ 28,4 χιλ. €
1.866
≈ 422 €
4
2012
92.182
≈ 20,7 χιλ. €
1.036
≈ 232 €
4
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

31,5%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,27

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,14

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

740 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DERMADENT SRL după CUI?

Cauți CUI 1807042. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DERMADENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DERMADENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DERMADENT SRL, CUI 1807042, nr. Reg. Com. J1992000083354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DERMADENT SRL în 2025?

DERMADENT SRL (CUI 1807042) a avut o marjă de profit net de 31,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).