Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

SENDAL SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 5911 pentru producție cinematografică, video și de programe de televiziune.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 18022095 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #17921CAEN 5911 #1198

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSENDAL SRL
CUI18022095
Αριθμός εγγραφήςJ35/3218/2005
ΔιεύθυνσηAleea CASCADEI, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN5911
Ημερομηνία εγγραφής07/10/2005
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

199 χιλ. RON

vs 357 χιλ. RON

≈ 39,4 χιλ. €

Profit net (2025)

130 χιλ. RON

vs 292 χιλ. RON

≈ 25,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

130 χιλ. RON

vs 292 χιλ. RON

≈ 25,8 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
198.598
≈ 39,4 χιλ. €
129.892
≈ 25,8 χιλ. €
1
2024
357.442
≈ 71,9 χιλ. €
291.579
≈ 58,6 χιλ. €
1
2023
150.414
≈ 30,4 χιλ. €
91.537
≈ 18,5 χιλ. €
1
2022
142.648
≈ 28,9 χιλ. €
124.604
≈ 25,3 χιλ. €
1
2021
89.953
≈ 18,3 χιλ. €
55.113
≈ 11,2 χιλ. €
1
2020
126.479
≈ 26,1 χιλ. €
41.418
≈ 8,56 χιλ. €
1
2019
86.616
≈ 18,3 χιλ. €
-20.969
≈ -4,42 χιλ. €
1
2018
144.282
≈ 31 χιλ. €
39.805
≈ 8,55 χιλ. €
1
2017
125.862
≈ 27,6 χιλ. €
29.545
≈ 6,47 χιλ. €
1
2016
218.317
≈ 48,6 χιλ. €
95.241
≈ 21,2 χιλ. €
1
2015
159.226
≈ 35,8 χιλ. €
59.363
≈ 13,4 χιλ. €
1
2014
143.013
≈ 32,2 χιλ. €
47.991
≈ 10,8 χιλ. €
1
2013
165.126
≈ 37,4 χιλ. €
73.271
≈ 16,6 χιλ. €
2
2012
225.329
≈ 50,6 χιλ. €
128.657
≈ 28,9 χιλ. €
3

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

65,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,63

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,15

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

199 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2005-10-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SENDAL SRL după CUI?

Cauți CUI 18022095. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SENDAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SENDAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SENDAL SRL, CUI 18022095, nr. Reg. Com. J35/3218/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SENDAL SRL în 2025?

SENDAL SRL (CUI 18022095) a avut o marjă de profit net de 65,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).