Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

JT ADVENT SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1.456.464 lei și profitul net de 747.568 lei cu 6 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 17720979 · Οικονομική υγεία

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Cluj #6228CAEN 4399 #618

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαJT ADVENT SRL
CUI17720979
Αριθμός εγγραφήςJ2005002372128
ΔιεύθυνσηŞTEFAN CEL MARE, 20, Municipiul Turda, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN4399
Ημερομηνία εγγραφής24/06/2005
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Turda
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
IOZSA TIBERIUadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,46 εκ. RON

vs 1,19 εκ. RON

≈ 289 χιλ. €

Profit net (2025)

748 χιλ. RON

vs 519 χιλ. RON

≈ 148 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

748 χιλ. RON

vs 519 χιλ. RON

≈ 148 χιλ. €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.456.464
≈ 289 χιλ. €
747.568
≈ 148 χιλ. €
6
2024
1.189.166
≈ 239 χιλ. €
518.558
≈ 104 χιλ. €
6
2023
1.087.130
≈ 220 χιλ. €
524.995
≈ 106 χιλ. €
7
2022
1.040.472
≈ 211 χιλ. €
422.897
≈ 85,8 χιλ. €
8
2021
1.046.537
≈ 213 χιλ. €
455.207
≈ 92,5 χιλ. €
9
2020
764.687
≈ 158 χιλ. €
417.524
≈ 86,3 χιλ. €
8
2019
645.978
≈ 136 χιλ. €
243.786
≈ 51,4 χιλ. €
8
2018
595.385
≈ 128 χιλ. €
234.022
≈ 50,3 χιλ. €
9
2017
426.177
≈ 93,3 χιλ. €
111.389
≈ 24,4 χιλ. €
7
2016
262.123
≈ 58,4 χιλ. €
43.058
≈ 9,59 χιλ. €
3
2015
314.189
≈ 70,7 χιλ. €
69.034
≈ 15,5 χιλ. €
6
2014
336.809
≈ 75,8 χιλ. €
42.382
≈ 9,54 χιλ. €
3
2013
233.589
≈ 52,9 χιλ. €
63.475
≈ 14,4 χιλ. €
3
2012
196.713
≈ 44,1 χιλ. €
-13.636
≈ -3,06 χιλ. €
3

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

51,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,75

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,29

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

243 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2012-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma JT ADVENT SRL după CUI?

Cauți CUI 17720979. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru JT ADVENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru JT ADVENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea JT ADVENT SRL, CUI 17720979, nr. Reg. Com. J2005002372128, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are JT ADVENT SRL în 2025?

JT ADVENT SRL (CUI 17720979) a avut o marjă de profit net de 51,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).