Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

VEL AMBALAJE SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în sat Argeșelu, comuna Mărăcineni, județul Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 13.180.433 lei și un profit net de 2.866.379 lei cu 25 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 16866500 · Οικονομική υγεία

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Argeș #610CAEN 1721 #60

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαVEL AMBALAJE SRL
CUI16866500
Αριθμός εγγραφήςJ2004001761038
Διεύθυνση540A, Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş
Κύριος κωδικός CAEN1721
Ημερομηνία εγγραφής20/10/2004
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

13,2 εκ. RON

vs 12 εκ. RON

≈ 2,62 εκ. €

Profit net (2025)

2,87 εκ. RON

vs 2,57 εκ. RON

≈ 569 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

5,58 εκ. RON

vs 5,28 εκ. RON

≈ 1,11 εκ. €

Angajați (2025)

25
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
13.180.433
≈ 2,62 εκ. €
2.866.379
≈ 569 χιλ. €
25
2024
11.955.544
≈ 2,4 εκ. €
2.565.907
≈ 516 χιλ. €
26
2023
12.756.065
≈ 2,58 εκ. €
2.743.625
≈ 555 χιλ. €
27
2022
13.220.893
≈ 2,68 εκ. €
1.501.350
≈ 304 χιλ. €
30
2021
10.307.771
≈ 2,09 εκ. €
1.401.725
≈ 285 χιλ. €
27
2020
9.112.092
≈ 1,88 εκ. €
354.826
≈ 73,4 χιλ. €
29
2019
13.105.383
≈ 2,76 εκ. €
2.283.425
≈ 481 χιλ. €
32
2018
10.890.771
≈ 2,34 εκ. €
1.233.244
≈ 265 χιλ. €
32
2017
12.064.397
≈ 2,64 εκ. €
1.545.150
≈ 338 χιλ. €
32
2016
12.872.377
≈ 2,87 εκ. €
1.538.512
≈ 343 χιλ. €
32
2015
12.720.850
≈ 2,86 εκ. €
1.974.655
≈ 444 χιλ. €
33
2014
10.919.482
≈ 2,46 εκ. €
1.573.450
≈ 354 χιλ. €
32
2013
11.372.633
≈ 2,57 εκ. €
1.861.860
≈ 421 χιλ. €
29
2012
9.661.845
≈ 2,17 εκ. €
1.580.125
≈ 355 χιλ. €
27

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

21,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

51,3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,05

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,37

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

527 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2004-11-02—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VEL AMBALAJE SRL după CUI?

Cauți CUI 16866500. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VEL AMBALAJE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VEL AMBALAJE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VEL AMBALAJE SRL, CUI 16866500, nr. Reg. Com. J2004001761038, sediu Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VEL AMBALAJE SRL în 2025?

VEL AMBALAJE SRL (CUI 16866500) a avut o marjă de profit net de 21,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).