Επιστροφή στην αναζήτηση

CHR MANAGEMENT SRL

Ενεργή

CHR MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Cluj-Napoca. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7810.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 16858028 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #16743CAEN 7810 #529

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαCHR MANAGEMENT SRL
CUI16858028
Αριθμός εγγραφήςJ2004003738124
ΔιεύθυνσηPORTELANULUI, 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN6622
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN661966216622
Ημερομηνία εγγραφής18.10.2004
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
GURGU DUMITRUadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

333 χιλ. RON

vs 224 χιλ. RON

≈ 66,2 χιλ. €

Profit net (2025)

251 χιλ. RON

vs 173 χιλ. RON

≈ 49,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

251 χιλ. RON

vs 174 χιλ. RON

≈ 49,9 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
333.397
≈ 66,2 χιλ. €
251.103
≈ 49,8 χιλ. €
1
2024
224.200
≈ 45,1 χιλ. €
173.419
≈ 34,9 χιλ. €
1
2023
247.765
≈ 50,1 χιλ. €
198.928
≈ 40,2 χιλ. €
0
2022
264.297
≈ 53,6 χιλ. €
255.527
≈ 51,8 χιλ. €
0
2021
220.240
≈ 44,8 χιλ. €
203.367
≈ 41,3 χιλ. €
0
2020
155.601
≈ 32,2 χιλ. €
144.837
≈ 29,9 χιλ. €
0
2019
171.962
≈ 36,2 χιλ. €
160.248
≈ 33,8 χιλ. €
0
2018
172.901
≈ 37,2 χιλ. €
156.597
≈ 33,7 χιλ. €
0
2017
135.623
≈ 29,7 χιλ. €
123.957
≈ 27,1 χιλ. €
0
2016
181.612
≈ 40,4 χιλ. €
173.009
≈ 38,5 χιλ. €
—
2015
147.919
≈ 33,3 χιλ. €
124.567
≈ 28 χιλ. €
—
2014
131.809
≈ 29,7 χιλ. €
109.530
≈ 24,6 χιλ. €
—
2013
125.288
≈ 28,4 χιλ. €
108.895
≈ 24,6 χιλ. €
0
2012
59.688
≈ 13,4 χιλ. €
41.379
≈ 9,29 χιλ. €
0

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

75,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

19,54

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,26

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

333 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CHR MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 16858028. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CHR MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CHR MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CHR MANAGEMENT SRL, CUI 16858028, nr. Reg. Com. J2004003738124, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CHR MANAGEMENT SRL în 2025?

CHR MANAGEMENT SRL (CUI 16858028) a avut o marjă de profit net de 75,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).