Επιστροφή στην αναζήτηση

APASERV SATU MARE SA

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

APASERV SATU MARE SA este o firmă înființată în anul 2004 cu sediul în Municipiul Satu Mare. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 123.674.754 lei și un profit net de 18.639.306 lei cu 418 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 16844952 · Οικονομική υγεία

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Satu Mare #31CAEN 3600 #25

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαAPASERV SATU MARE SA
CUI16844952
Αριθμός εγγραφήςJ30/1102/2004
ΔιεύθυνσηStr. GARA FERASTRAU, 9/A, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Κύριος κωδικός CAEN3600
Ημερομηνία εγγραφής13/10/2004
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare
Νομική μορφήSA
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
POP VASILE RADUadministrator
EGEI ATTILAadministrator
ȚOU IOANadministrator
ANTAL ISTVAN JANOSadministrator
GIURGIU OVIDIUadministrator
KIS LORAND-ENDREreprezentant al persoanei juridice

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

124 εκ. RON

vs 123 εκ. RON

≈ 24,5 εκ. €

Profit net (2025)

18,6 εκ. RON

vs 14,6 εκ. RON

≈ 3,7 εκ. €

Capitaluri proprii (2025)

69,9 εκ. RON

vs 59,1 εκ. RON

≈ 13,9 εκ. €

Angajați (2025)

418
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
123.674.754
≈ 24,5 εκ. €
18.639.306
≈ 3,7 εκ. €
418
2024
122.749.866
≈ 24,7 εκ. €
14.556.862
≈ 2,93 εκ. €
422
2023
112.574.571
≈ 22,8 εκ. €
19.348.568
≈ 3,91 εκ. €
421
2022
81.899.103
≈ 16,6 εκ. €
5.660.682
≈ 1,15 εκ. €
421
2021
68.272.051
≈ 13,9 εκ. €
8.420.383
≈ 1,71 εκ. €
427
2020
63.853.595
≈ 13,2 εκ. €
6.727.973
≈ 1,39 εκ. €
440
2019
58.085.339
≈ 12,2 εκ. €
1.164.620
≈ 245 χιλ. €
444
2018
57.249.765
≈ 12,3 εκ. €
5.104.648
≈ 1,1 εκ. €
434
2017
54.574.040
≈ 11,9 εκ. €
4.715.010
≈ 1,03 εκ. €
442
2016
49.967.644
≈ 11,1 εκ. €
2.901.828
≈ 646 χιλ. €
434
2015
51.372.440
≈ 11,6 εκ. €
7.930.546
≈ 1,78 εκ. €
428
2014
50.145.853
≈ 11,3 εκ. €
6.175.871
≈ 1,39 εκ. €
426
2013
41.469.254
≈ 9,38 εκ. €
2.506.509
≈ 567 χιλ. €
433
2012
36.455.593
≈ 8,18 εκ. €
1.021.850
≈ 229 χιλ. €
419

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

15,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

26,7%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,9

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,09

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

296 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Vezi și

Εταιρείες με κοινούς διαχειριστές

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2004-10-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma APASERV SATU MARE SA după CUI?

Cauți CUI 16844952. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru APASERV SATU MARE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru APASERV SATU MARE SA?

Datele de facturare sunt denumirea APASERV SATU MARE SA, CUI 16844952, nr. Reg. Com. J30/1102/2004, sediu Municipiul Satu Mare, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are APASERV SATU MARE SA în 2025?

APASERV SATU MARE SA (CUI 16844952) a avut o marjă de profit net de 15,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).