Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

CAPRA MOV SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în Comuna Bărcănești, Ialomița. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 875 lei și profitul net este de 297 lei cu 0 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 16494342 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Ialomița #5284CAEN 8299 #6843

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαCAPRA MOV SRL
CUI16494342
Αριθμός εγγραφήςJ21/396/2015
ΔιεύθυνσηMIHAI VITEAZUL, 111, Comuna Bărcăneşti, Ialomiţa
Κύριος κωδικός CAEN5610
Ημερομηνία εγγραφής29/10/2015
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Urziceni
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
HORNUNG ROXANAadministrator
HORNUNG RAINALDadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

875 RON

vs 850 RON

≈ 174 €

Profit net (2025)

297 RON

vs 332 RON

≈ 58,9 €

Capitaluri proprii (2025)

2,58 χιλ. RON

vs 2,28 χιλ. RON

≈ 512 €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
875
≈ 174 €
297
≈ 58,9 €
0
2024
850
≈ 171 €
332
≈ 66,7 €
—
2023
800
≈ 162 €
361
≈ 73 €
—
2022
660
≈ 134 €
215
≈ 43,6 €
—
2021
660
≈ 134 €
220
≈ 44,7 €
—
2020
660
≈ 136 €
215
≈ 44,4 €
—
2019
1.000
≈ 211 €
545
≈ 115 €
—
2018
3.700
≈ 795 €
3.154
≈ 678 €
—
2017
250
≈ 54,7 €
-194
≈ -42,5 €
—
2016
1.700
≈ 379 €
35
≈ 7,79 €
—
2015
1.000
≈ 225 €
764
≈ 172 €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

33,9%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

11,5%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,51

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,11

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2004-06-082012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CAPRA MOV SRL după CUI?

Cauți CUI 16494342. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CAPRA MOV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CAPRA MOV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CAPRA MOV SRL, CUI 16494342, nr. Reg. Com. J21/396/2015, sediu Comuna Bărcăneşti, Ialomiţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CAPRA MOV SRL în 2025?

CAPRA MOV SRL (CUI 16494342) a avut o marjă de profit net de 33,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).