Επιστροφή στην αναζήτηση

RUSU CONSTRUCT SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

RUSU CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.469.136 lei și un profit net de 928.548 lei cu 17 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 16382012 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #4324CAEN 4120 #2846

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαRUSU CONSTRUCT SRL
CUI16382012
Αριθμός εγγραφήςJ2004001580127
ΔιεύθυνσηCOCOŞULUI, 25, Municipiul Turda, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN4120
Ημερομηνία εγγραφής29/04/2004
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Turda
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,46 εκ. RON

vs 2,47 εκ. RON

≈ 488 χιλ. €

Profit net (2025)

851 χιλ. RON

vs 929 χιλ. RON

≈ 169 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

851 χιλ. RON

vs 929 χιλ. RON

≈ 169 χιλ. €

Angajați (2025)

17
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.459.312
≈ 488 χιλ. €
850.975
≈ 169 χιλ. €
17
2024
2.469.136
≈ 496 χιλ. €
928.548
≈ 187 χιλ. €
17
2023
2.279.381
≈ 461 χιλ. €
910.011
≈ 184 χιλ. €
17
2022
1.884.354
≈ 382 χιλ. €
993.067
≈ 201 χιλ. €
16
2021
1.613.321
≈ 328 χιλ. €
794.927
≈ 162 χιλ. €
16
2020
1.404.653
≈ 290 χιλ. €
550.414
≈ 114 χιλ. €
16
2019
1.654.115
≈ 349 χιλ. €
706.861
≈ 149 χιλ. €
16
2018
1.196.984
≈ 257 χιλ. €
547.746
≈ 118 χιλ. €
16
2017
1.087.768
≈ 238 χιλ. €
474.062
≈ 104 χιλ. €
15
2016
1.041.717
≈ 232 χιλ. €
406.951
≈ 90,6 χιλ. €
15
2015
860.255
≈ 194 χιλ. €
231.490
≈ 52,1 χιλ. €
19
2014
1.187.986
≈ 267 χιλ. €
516.034
≈ 116 χιλ. €
22
2013
604.722
≈ 137 χιλ. €
160.163
≈ 36,2 χιλ. €
16
2012
548.226
≈ 123 χιλ. €
146.116
≈ 32,8 χιλ. €
16

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

34,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,75

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,39

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

145 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2011-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RUSU CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 16382012. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RUSU CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RUSU CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RUSU CONSTRUCT SRL, CUI 16382012, nr. Reg. Com. J2004001580127, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RUSU CONSTRUCT SRL în 2025?

RUSU CONSTRUCT SRL (CUI 16382012) a avut o marjă de profit net de 34,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).