Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

MARGOMED SRL este o firmă înființată în anul 2004 cu sediul în satul Periş, comuna Gorneşti, județul Mureș. Activitatea principală este codul CAEN 8621, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 335.681 lei cu un profit net de 236.709 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 16030741 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Mureș #7005CAEN 8621 #1737

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMARGOMED SRL
CUI16030741
Αριθμός εγγραφήςJ26/4/2004
Διεύθυνση20, Sat Periş, Comuna Gorneşti, Mureş
Κύριος κωδικός CAEN8621
Ημερομηνία εγγραφής06/01/2004
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
SZABO MARGARETAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

336 χιλ. RON

vs 323 χιλ. RON

≈ 66,6 χιλ. €

Profit net (2025)

237 χιλ. RON

vs 246 χιλ. RON

≈ 47 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

1,03 εκ. RON

vs 1,01 εκ. RON

≈ 205 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
335.681
≈ 66,6 χιλ. €
236.709
≈ 47 χιλ. €
1
2024
323.250
≈ 65 χιλ. €
246.441
≈ 49,5 χιλ. €
1
2023
265.560
≈ 53,7 χιλ. €
156.934
≈ 31,7 χιλ. €
2
2022
206.130
≈ 41,8 χιλ. €
117.118
≈ 23,7 χιλ. €
2
2021
199.674
≈ 40,6 χιλ. €
149.205
≈ 30,3 χιλ. €
2
2020
149.128
≈ 30,8 χιλ. €
86.635
≈ 17,9 χιλ. €
2
2019
156.150
≈ 32,9 χιλ. €
108.458
≈ 22,9 χιλ. €
1
2018
124.276
≈ 26,7 χιλ. €
80.799
≈ 17,4 χιλ. €
2
2017
106.285
≈ 23,3 χιλ. €
71.097
≈ 15,6 χιλ. €
2
2016
105.417
≈ 23,5 χιλ. €
71.021
≈ 15,8 χιλ. €
2
2015
102.117
≈ 23 χιλ. €
70.195
≈ 15,8 χιλ. €
2
2014
106.965
≈ 24,1 χιλ. €
71.395
≈ 16,1 χιλ. €
2
2013
106.523
≈ 24,1 χιλ. €
71.703
≈ 16,2 χιλ. €
1
2012
92.110
≈ 20,7 χιλ. €
60.762
≈ 13,6 χιλ. €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

70,5%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

22,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

14,34

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,3

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

336 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARGOMED SRL după CUI?

Cauți CUI 16030741. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARGOMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARGOMED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARGOMED SRL, CUI 16030741, nr. Reg. Com. J26/4/2004, sediu Sat Periş, Comuna Gorneşti, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARGOMED SRL în 2025?

MARGOMED SRL (CUI 16030741) a avut o marjă de profit net de 70,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).