Επιστροφή στην αναζήτηση

CONSTRUCT SCAFI SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

CONSTRUCT SCAFI SRL este o firmă înființată în anul 2003 cu sediul în satul Săcălaz, județul Timiș. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 3.352.895 lei și un profit net de 501.074 lei cu 12 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 15901006 · Οικονομική υγεία

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Timiș #3343CAEN 4334 #66

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαCONSTRUCT SCAFI SRL
CUI15901006
Αριθμός εγγραφήςJ2003002683356
Διεύθυνση198/C, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN4334
Ημερομηνία εγγραφής13/11/2003
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
SCAFARIU COSTELadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,52 εκ. RON

vs 3,35 εκ. RON

≈ 500 χιλ. €

Profit net (2025)

396 χιλ. RON

vs 501 χιλ. RON

≈ 78,7 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

1,33 εκ. RON

vs 1,49 εκ. RON

≈ 265 χιλ. €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.519.432
≈ 500 χιλ. €
396.496
≈ 78,7 χιλ. €
7
2024
3.352.895
≈ 674 χιλ. €
501.074
≈ 101 χιλ. €
12
2023
3.871.236
≈ 783 χιλ. €
465.298
≈ 94,1 χιλ. €
10
2022
1.538.943
≈ 312 χιλ. €
87.109
≈ 17,7 χιλ. €
9
2021
2.632.946
≈ 535 χιλ. €
456.093
≈ 92,7 χιλ. €
12
2020
2.393.360
≈ 495 χιλ. €
441.591
≈ 91,3 χιλ. €
12
2019
3.538.174
≈ 746 χιλ. €
976.993
≈ 206 χιλ. €
12
2018
2.706.604
≈ 582 χιλ. €
1.033.810
≈ 222 χιλ. €
12
2017
533.438
≈ 117 χιλ. €
12.310
≈ 2,69 χιλ. €
15
2016
1.175.800
≈ 262 χιλ. €
3.427
≈ 763 €
13
2015
916.801
≈ 206 χιλ. €
4.036
≈ 908 €
11
2014
867.590
≈ 195 χιλ. €
1.368
≈ 308 €
11
2013
1.532.561
≈ 347 χιλ. €
237.545
≈ 53,8 χιλ. €
10
2012
757.214
≈ 170 χιλ. €
885
≈ 199 €
9

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

15,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

29,7%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,61

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,92

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

360 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2003-11-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCT SCAFI SRL după CUI?

Cauți CUI 15901006. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCT SCAFI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCT SCAFI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCT SCAFI SRL, CUI 15901006, nr. Reg. Com. J2003002683356, sediu Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCT SCAFI SRL în 2025?

CONSTRUCT SCAFI SRL (CUI 15901006) a avut o marjă de profit net de 15,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).