Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

DENTAL CARE SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanța. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 604.678 lei și un profit net de 158.047 lei cu 3 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 15841567 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Constanța #7071CAEN 8623 #2105

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαDENTAL CARE SRL
CUI15841567
Αριθμός εγγραφήςJ13/2993/2003
ΔιεύθυνσηStr. PALTINULUI, 24, Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa
Κύριος κωδικός CAEN8623
Ημερομηνία εγγραφής23/10/2003
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
ALBU MARIA-CLAUDIAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

711 χιλ. RON

vs 605 χιλ. RON

≈ 141 χιλ. €

Profit net (2025)

223 χιλ. RON

vs 158 χιλ. RON

≈ 44,3 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

223 χιλ. RON

vs 158 χιλ. RON

≈ 44,3 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
710.811
≈ 141 χιλ. €
223.038
≈ 44,3 χιλ. €
1
2024
604.678
≈ 122 χιλ. €
158.047
≈ 31,8 χιλ. €
3
2023
517.208
≈ 105 χιλ. €
179.138
≈ 36,2 χιλ. €
4
2022
403.093
≈ 81,7 χιλ. €
127.993
≈ 26 χιλ. €
4
2021
305.268
≈ 62 χιλ. €
38.683
≈ 7,86 χιλ. €
4
2020
253.481
≈ 52,4 χιλ. €
42.366
≈ 8,76 χιλ. €
4
2019
298.476
≈ 62,9 χιλ. €
36.693
≈ 7,73 χιλ. €
5
2018
293.522
≈ 63,1 χιλ. €
84.765
≈ 18,2 χιλ. €
4
2017
235.257
≈ 51,5 χιλ. €
42.343
≈ 9,27 χιλ. €
4
2016
179.038
≈ 39,9 χιλ. €
23.664
≈ 5,27 χιλ. €
3
2015
106.068
≈ 23,9 χιλ. €
-1.163
≈ -262 €
6
2014
88.248
≈ 19,9 χιλ. €
-13.613
≈ -3,06 χιλ. €
3
2013
45.225
≈ 10,2 χιλ. €
-49.315
≈ -11,2 χιλ. €
3
2012
114.963
≈ 25,8 χιλ. €
47.260
≈ 10,6 χιλ. €
6

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

31,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

8,37

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,85

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

711 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DENTAL CARE SRL după CUI?

Cauți CUI 15841567. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DENTAL CARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DENTAL CARE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DENTAL CARE SRL, CUI 15841567, nr. Reg. Com. J13/2993/2003, sediu Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DENTAL CARE SRL în 2025?

DENTAL CARE SRL (CUI 15841567) a avut o marjă de profit net de 31,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).