Επιστροφή στην αναζήτηση

TONNELLERIE MARGO SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

TONNELLERIE MARGO SRL este o firmă înființată în anul 2002 cu sediul în satul Șicula, județul Arad. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 48.655.886 lei și un profit net de 1.435.017 lei cu 119 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 14901245 · Οικονομική υγεία

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Arad #143CAEN 1624 #3

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαTONNELLERIE MARGO SRL
CUI14901245
Αριθμός εγγραφήςJ2002000770024
Διεύθυνση644, Sat Şicula, Comuna Şicula, Arad
Κύριος κωδικός CAEN1624
Ημερομηνία εγγραφής25/09/2002
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Arad
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
VULTURAR NICOLAIEadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

48,7 εκ. RON

vs 48,1 εκ. RON

≈ 9,66 εκ. €

Profit net (2025)

1,44 εκ. RON

vs 192 χιλ. RON

≈ 285 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

47 εκ. RON

vs 45,6 εκ. RON

≈ 9,33 εκ. €

Angajați (2025)

119
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
48.655.886
≈ 9,66 εκ. €
1.435.017
≈ 285 χιλ. €
119
2024
48.128.689
≈ 9,67 εκ. €
191.938
≈ 38,6 χιλ. €
119
2023
49.653.624
≈ 10 εκ. €
142.977
≈ 28,9 χιλ. €
128
2022
65.789.630
≈ 13,3 εκ. €
5.251.093
≈ 1,06 εκ. €
126
2021
44.077.661
≈ 8,96 εκ. €
2.761.665
≈ 561 χιλ. €
129
2020
36.706.224
≈ 7,59 εκ. €
516.473
≈ 107 χιλ. €
138
2019
44.410.878
≈ 9,36 εκ. €
4.601.333
≈ 970 χιλ. €
146
2018
51.999.916
≈ 11,2 εκ. €
3.441.875
≈ 740 χιλ. €
144
2017
43.162.210
≈ 9,45 εκ. €
5.894.281
≈ 1,29 εκ. €
158
2016
38.116.143
≈ 8,49 εκ. €
5.805.105
≈ 1,29 εκ. €
143
2015
30.437.627
≈ 6,85 εκ. €
6.074.438
≈ 1,37 εκ. €
125
2014
28.029.776
≈ 6,31 εκ. €
7.040.469
≈ 1,58 εκ. €
109
2013
18.405.806
≈ 4,17 εκ. €
4.463.166
≈ 1,01 εκ. €
83
2012
10.221.041
≈ 2,29 εκ. €
1.930.804
≈ 433 χιλ. €
42

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

2,9%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

3,1%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,13

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,79

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

409 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2002-09-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TONNELLERIE MARGO SRL după CUI?

Cauți CUI 14901245. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TONNELLERIE MARGO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TONNELLERIE MARGO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TONNELLERIE MARGO SRL, CUI 14901245, nr. Reg. Com. J2002000770024, sediu Sat Şicula, Comuna Şicula, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TONNELLERIE MARGO SRL în 2025?

TONNELLERIE MARGO SRL (CUI 14901245) a avut o marjă de profit net de 2,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).