Επιστροφή στην αναζήτηση

CONSTRUCT DENISEB SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

CONSTRUCT DENISEB SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în satul Viziru, județul Brăila. Activitatea principală este realizarea de software la comandă, având o cifră de afaceri de 687.016 lei și un profit net de 215.875 lei în anul 2025.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 14731540 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Brăila #1933CAEN 6201 #2456

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαCONSTRUCT DENISEB SRL
CUI14731540
Αριθμός εγγραφήςJ09/275/2002
ΔιεύθυνσηIANCU DE HUNEDOARA, 69, Sat Viziru, Comuna Viziru, Brăila
Κύριος κωδικός CAEN6201
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN162341204511467362016202
Ημερομηνία εγγραφής04/07/2002
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Orăşenească Însurăţei
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
NEACSU VALERIUadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

687 χιλ. RON

vs 642 χιλ. RON

≈ 136 χιλ. €

Profit net (2025)

216 χιλ. RON

vs 209 χιλ. RON

≈ 42,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

217 χιλ. RON

vs 209 χιλ. RON

≈ 43 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
687.016
≈ 136 χιλ. €
215.875
≈ 42,8 χιλ. €
1
2024
642.068
≈ 129 χιλ. €
209.181
≈ 42 χιλ. €
1
2023
617.983
≈ 125 χιλ. €
466.336
≈ 94,3 χιλ. €
1
2022
585.954
≈ 119 χιλ. €
430.250
≈ 87,2 χιλ. €
1
2021
587.265
≈ 119 χιλ. €
327.516
≈ 66,6 χιλ. €
1
2020
582.712
≈ 120 χιλ. €
354.460
≈ 73,3 χιλ. €
1
2019
449.702
≈ 94,8 χιλ. €
340.244
≈ 71,7 χιλ. €
1
2018
257.308
≈ 55,3 χιλ. €
149.155
≈ 32,1 χιλ. €
1
2017
31.310
≈ 6,85 χιλ. €
28.118
≈ 6,16 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

31,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,6%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,23

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,65

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

687 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2017-10-05—
2002-07-012010-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCT DENISEB SRL după CUI?

Cauți CUI 14731540. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCT DENISEB SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCT DENISEB SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCT DENISEB SRL, CUI 14731540, nr. Reg. Com. J09/275/2002, sediu Sat Viziru, Comuna Viziru, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCT DENISEB SRL în 2025?

CONSTRUCT DENISEB SRL (CUI 14731540) a avut o marjă de profit net de 31,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).