Επιστροφή στην αναζήτηση

UZINA MECANICA RAMNICU VALCEA SA

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Uzina Mecanica Ramnicu Valcea SA este o firmă înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Râmnicu Vâlcea. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 51.354.229 lei și un profit net de 2.603.877 lei cu 219 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 1465560 · Οικονομική υγεία

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Vâlcea #79CAEN 2591 #2

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαUZINA MECANICA RAMNICU VALCEA SA
CUI1465560
Αριθμός εγγραφήςJ1998000538388
ΔιεύθυνσηINDUSTRIILOR, 12, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Κύριος κωδικός CAEN2591
Ημερομηνία εγγραφής23/12/1998
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vâlcea
Νομική μορφήSA
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
DUMITRACHE IONUŢadministrator
GOICEA MIRELA CRISTINAreprezentant al persoanei juridice

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

43,2 εκ. RON

vs 51,4 εκ. RON

≈ 8,58 εκ. €

Profit net (2025)

824 χιλ. RON

vs 2,6 εκ. RON

≈ 164 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

24,4 εκ. RON

vs 23,5 εκ. RON

≈ 4,83 εκ. €

Angajați (2025)

211
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
43.228.765
≈ 8,58 εκ. €
824.171
≈ 164 χιλ. €
211
2024
51.354.229
≈ 10,3 εκ. €
2.603.877
≈ 523 χιλ. €
219
2023
40.031.935
≈ 8,09 εκ. €
2.562.758
≈ 518 χιλ. €
195
2022
36.673.600
≈ 7,44 εκ. €
3.755.258
≈ 761 χιλ. €
199
2021
29.805.105
≈ 6,06 εκ. €
3.003.205
≈ 610 χιλ. €
211
2020
23.825.965
≈ 4,93 εκ. €
1.524.200
≈ 315 χιλ. €
221
2019
30.649.700
≈ 6,46 εκ. €
215.003
≈ 45,3 χιλ. €
267
2018
27.041.474
≈ 5,81 εκ. €
646.184
≈ 139 χιλ. €
224
2017
26.367.348
≈ 5,77 εκ. €
1.177.260
≈ 258 χιλ. €
220
2016
24.599.408
≈ 5,48 εκ. €
2.534.275
≈ 564 χιλ. €
209
2015
24.150.116
≈ 5,43 εκ. €
2.729.685
≈ 614 χιλ. €
203
2014
20.413.413
≈ 4,59 εκ. €
1.793.417
≈ 404 χιλ. €
191
2013
19.683.636
≈ 4,45 εκ. €
735.182
≈ 166 χιλ. €
191
2012
20.785.230
≈ 4,66 εκ. €
789.524
≈ 177 χιλ. €
244

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

1,9%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

3,4%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,79

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,62

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

205 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UZINA MECANICA RAMNICU VALCEA SA după CUI?

Cauți CUI 1465560. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UZINA MECANICA RAMNICU VALCEA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UZINA MECANICA RAMNICU VALCEA SA?

Datele de facturare sunt denumirea UZINA MECANICA RAMNICU VALCEA SA, CUI 1465560, nr. Reg. Com. J1998000538388, sediu Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UZINA MECANICA RAMNICU VALCEA SA în 2025?

UZINA MECANICA RAMNICU VALCEA SA (CUI 1465560) a avut o marjă de profit net de 1,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).