Επιστροφή στην αναζήτηση

VIACONS RUTIER SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

VIACONS RUTIER SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Huși, județul Vaslui. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 142.315.496 lei și un profit net de 43.407.559 lei cu 295 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 14234540 · Οικονομική υγεία

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Vaslui #14CAEN 4211 #62

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαVIACONS RUTIER SRL
CUI14234540
Αριθμός εγγραφήςJ2001000256370
ΔιεύθυνσηHUŞI-STĂNILEŞTI, 48A, Municipiul Huşi, Vaslui
Κύριος κωδικός CAEN4211
Ημερομηνία εγγραφής15/10/2001
Φορολογική αρχήAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vaslui
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
CIOMAGA IOANadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

108 εκ. RON

vs 142 εκ. RON

≈ 21,4 εκ. €

Profit net (2025)

29,6 εκ. RON

vs 43,4 εκ. RON

≈ 5,87 εκ. €

Capitaluri proprii (2025)

122 εκ. RON

vs 109 εκ. RON

≈ 24,2 εκ. €

Angajați (2025)

270
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
107.932.665
≈ 21,4 εκ. €
29.593.703
≈ 5,87 εκ. €
270
2024
142.315.496
≈ 28,6 εκ. €
43.407.559
≈ 8,73 εκ. €
295
2023
131.349.615
≈ 26,6 εκ. €
33.441.504
≈ 6,76 εκ. €
258
2022
74.710.269
≈ 15,1 εκ. €
8.935.359
≈ 1,81 εκ. €
271
2021
64.719.144
≈ 13,2 εκ. €
9.957.556
≈ 2,02 εκ. €
270
2020
96.236.906
≈ 19,9 εκ. €
15.014.642
≈ 3,1 εκ. €
270
2019
74.435.280
≈ 15,7 εκ. €
7.817.967
≈ 1,65 εκ. €
231
2018
58.579.389
≈ 12,6 εκ. €
6.887.587
≈ 1,48 εκ. €
174
2017
29.126.366
≈ 6,38 εκ. €
4.422.028
≈ 968 χιλ. €
147
2016
36.363.176
≈ 8,1 εκ. €
4.331.618
≈ 965 χιλ. €
132
2015
40.399.820
≈ 9,09 εκ. €
15.495.403
≈ 3,49 εκ. €
91
2014
25.552.836
≈ 5,75 εκ. €
5.483.481
≈ 1,23 εκ. €
64
2013
14.944.089
≈ 3,38 εκ. €
223.799
≈ 50,6 χιλ. €
51
2012
19.038.660
≈ 4,27 εκ. €
311.167
≈ 69,8 χιλ. €
80

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

27,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

24,3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,63

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,71

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

400 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2001-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VIACONS RUTIER SRL după CUI?

Cauți CUI 14234540. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VIACONS RUTIER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VIACONS RUTIER SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VIACONS RUTIER SRL, CUI 14234540, nr. Reg. Com. J2001000256370, sediu Municipiul Huşi, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VIACONS RUTIER SRL în 2025?

VIACONS RUTIER SRL (CUI 14234540) a avut o marjă de profit net de 27,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).