Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

LUSELALUX COM SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 132.676 lei și un profit net de 42.147 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 10213197 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Bihor #15474CAEN 8129 #500

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαLUSELALUX COM SRL
CUI10213197
Αριθμός εγγραφήςJ1998000208056
ΔιεύθυνσηRĂZBOIENI, 104, Municipiul Oradea, Bihor
Κύριος κωδικός CAEN8129
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN41204221431243224329439970228129
Ημερομηνία εγγραφής12/02/1998
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
BORȘI AUGUSTAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

133 χιλ. RON

vs 116 χιλ. RON

≈ 26,3 χιλ. €

Profit net (2025)

42,1 χιλ. RON

vs 36,2 χιλ. RON

≈ 8,37 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

488 χιλ. RON

vs 498 χιλ. RON

≈ 96,9 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
132.676
≈ 26,3 χιλ. €
42.147
≈ 8,37 χιλ. €
1
2024
115.677
≈ 23,3 χιλ. €
36.196
≈ 7,28 χιλ. €
1
2023
160.489
≈ 32,4 χιλ. €
102.343
≈ 20,7 χιλ. €
1
2022
162.539
≈ 33 χιλ. €
124.937
≈ 25,3 χιλ. €
1
2021
194.811
≈ 39,6 χιλ. €
164.016
≈ 33,3 χιλ. €
1
2020
122.931
≈ 25,4 χιλ. €
95.387
≈ 19,7 χιλ. €
1
2019
52.978
≈ 11,2 χιλ. €
41.270
≈ 8,7 χιλ. €
1
2018
59.329
≈ 12,7 χιλ. €
32.710
≈ 7,03 χιλ. €
1
2017
58.002
≈ 12,7 χιλ. €
25.339
≈ 5,55 χιλ. €
1
2016
43.106
≈ 9,6 χιλ. €
18.033
≈ 4,02 χιλ. €
1
2015
76.188
≈ 17,1 χιλ. €
1.555
≈ 350 €
1
2014
73.708
≈ 16,6 χιλ. €
65.569
≈ 14,8 χιλ. €
1
2013
18.950
≈ 4,29 χιλ. €
16.592
≈ 3,75 χιλ. €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

31,8%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

8,6%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

46,71

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,27

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

133 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUSELALUX COM SRL după CUI?

Cauți CUI 10213197. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUSELALUX COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUSELALUX COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LUSELALUX COM SRL, CUI 10213197, nr. Reg. Com. J1998000208056, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUSELALUX COM SRL în 2025?

LUSELALUX COM SRL (CUI 10213197) a avut o marjă de profit net de 31,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).