TH TRUCKS S.R.L.
TH TRUCKS S.R.L. este o firmă înființată în anul 1997 cu sediul în Comuna Gilău, Cluj. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 711.914.643 lei și un profit net de 13.845.351 lei cu 370 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 9951956 · Santé financière
Classement en 2025 : Roumanie n°422Cluj n°20CAEN 4672 n°7
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
645 M RON
≈ 128 M €
Profit net (2025)
6,86 M RON
≈ 1,36 M €
Capitaluri proprii (2025)
123 M RON
≈ 24,3 M €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 645 496 153 ≈ 128 M € | 6 855 276 ≈ 1,36 M € | 356 |
| 2024 | 711 914 643 ≈ 143 M € | 13 845 351 ≈ 2,78 M € | 370 |
| 2023 | 755 908 571 ≈ 153 M € | 27 135 066 ≈ 5,49 M € | 388 |
| 2022 | 554 070 663 ≈ 112 M € | 25 970 297 ≈ 5,27 M € | 367 |
| 2021 | 436 499 615 ≈ 88,7 M € | 11 298 372 ≈ 2,3 M € | 354 |
| 2020 | 267 778 940 ≈ 55,4 M € | 3 411 036 ≈ 705 k € | 355 |
| 2019 | 355 857 914 ≈ 75 M € | 3 507 806 ≈ 739 k € | 402 |
| 2018 | 404 710 812 ≈ 87 M € | 1 010 038 ≈ 217 k € | 466 |
| 2017 | 232 910 083 ≈ 51 M € | 287 381 ≈ 62,9 k € | 453 |
| 2016 | 267 897 870 ≈ 59,7 M € | 8 882 592 ≈ 1,98 M € | 457 |
| 2015 | 281 563 133 ≈ 63,3 M € | 9 619 792 ≈ 2,16 M € | 462 |
| 2014 | 319 090 467 ≈ 71,8 M € | 4 704 684 ≈ 1,06 M € | 490 |
| 2013 | 307 076 582 ≈ 69,5 M € | 2 774 406 ≈ 628 k € | 482 |
| 2012 | 246 266 687 ≈ 55,3 M € | 4 430 637 ≈ 994 k € | 462 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
1,1%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
5,6%
Ratio de liquidité générale
1,32
Rotation des actifs
2,04
Chiffre d'affaires / salarié
1,81 M RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- APEMIN TUSNAD SA
Administrateur commun : CHILEA ELLA CRISTINA
- AS24 TANKSERVICE SRL
Administrateur commun : CHILEA ELLA CRISTINA
- BRISTOL LOGISTICS S.A.
Administrateur commun : CHILEA ELLA CRISTINA
- BUDAVAL RO SRL
Administrateur commun : CHILEA ELLA CRISTINA
- DORMEO HOME S.R.L.
Administrateur commun : CHILEA ELLA CRISTINA
- ECO ANVELOPE SA
Administrateur commun : CHILEA ELLA CRISTINA
- ENERGONUCLEAR SA
Administrateur commun : CHILEA ELLA CRISTINA
- EXCLUSIVE NETWORKS TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L.
Administrateur commun : CHILEA ELLA CRISTINA
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 1997-11-20 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma TH TRUCKS S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 9951956. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TH TRUCKS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru TH TRUCKS S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea TH TRUCKS S.R.L., CUI 9951956, nr. Reg. Com. J1997002088121, sediu Comuna Gilău, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are TH TRUCKS S.R.L. în 2025?
TH TRUCKS S.R.L. (CUI 9951956) a avut o marjă de profit net de 1,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).