Retour à la recherche

MANICAR PRODCOM SRL

ActifAssujetti à la TVA

MANICAR PRODCOM SRL este o companie din municipiul Dej, înființată în anul 1997, care are ca activitate principală comerțul cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 185.726 lei și un profit net de 18.757 lei cu un număr de 1 angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 9884407 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°23790CAEN 4762 n°457

Informations générales

NomMANICAR PRODCOM SRL
CUI9884407
N° d'immatriculationJ1997001701122
AdresseStr. PEPINERIEI, 11, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal4762
Date d'immatriculation23/09/1997
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

186 k RON

vs 236 k RON

≈ 36,9 k €

Profit net (2025)

18,8 k RON

vs 11,5 k RON

≈ 3,72 k €

Capitaluri proprii (2025)

19,7 k RON

vs 44,9 k RON

≈ 3,9 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
185 726
≈ 36,9 k €
18 757
≈ 3,72 k €
1
2024
235 985
≈ 47,4 k €
11 463
≈ 2,3 k €
2
2023
228 603
≈ 46,2 k €
6 470
≈ 1,31 k €
2
2022
198 840
≈ 40,3 k €
513
≈ 104 €
2
2021
171 702
≈ 34,9 k €
1 027
≈ 209 €
2
2020
185 301
≈ 38,3 k €
9 390
≈ 1,94 k €
2
2019
212 475
≈ 44,8 k €
11 768
≈ 2,48 k €
2
2018
221 833
≈ 47,7 k €
15 124
≈ 3,25 k €
2
2017
218 330
≈ 47,8 k €
-3 323
≈ -727 €
3
2016
198 448
≈ 44,2 k €
-8 289
≈ -1,85 k €
3
2015
187 036
≈ 42,1 k €
-3 161
≈ -711 €
3
2014
186 582
≈ 42 k €
11 385
≈ 2,56 k €
2
2013
206 813
≈ 46,8 k €
16 504
≈ 3,73 k €
2
2012
209 373
≈ 47 k €
19 483
≈ 4,37 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

95,4%

Ratio de liquidité générale

1,28

Rotation des actifs

2,21

Chiffre d'affaires / salarié

186 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1997-10-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MANICAR PRODCOM SRL după CUI?

Cauți CUI 9884407. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MANICAR PRODCOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MANICAR PRODCOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MANICAR PRODCOM SRL, CUI 9884407, nr. Reg. Com. J1997001701122, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MANICAR PRODCOM SRL în 2025?

MANICAR PRODCOM SRL (CUI 9884407) a avut o marjă de profit net de 10,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).