Retour à la recherche

AGRO.ECO.SANITAS SRL

ActifAssujetti à la TVA

AGRO.ECO.SANITAS SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în orașul Măcin. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 5.082.504 lei și a înregistrat un profit net de 134.152 lei cu 12 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 9754075 · Santé financière

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Tulcea n°324CAEN 0111 n°1173

Informations générales

NomAGRO.ECO.SANITAS SRL
CUI9754075
N° d'immatriculationJ1997000412366
AdresseStr. REPUBLICII, 36A, Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea
Code CAEN principal111
Date d'immatriculation25/07/1997
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Măcin
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GORGA NECULAIadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,08 M RON

vs 4,78 M RON

≈ 1,01 M €

Profit net (2025)

134 k RON

vs 341 k RON

≈ 26,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,43 M RON

vs 3,58 M RON

≈ 682 k €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 082 504
≈ 1,01 M €
134 152
≈ 26,6 k €
12
2024
4 780 586
≈ 961 k €
340 543
≈ 68,5 k €
14
2023
5 329 141
≈ 1,08 M €
324 448
≈ 65,6 k €
15
2022
5 082 502
≈ 1,03 M €
1 410 450
≈ 286 k €
15
2021
4 994 683
≈ 1,02 M €
850 648
≈ 173 k €
13
2020
3 019 261
≈ 624 k €
200 183
≈ 41,4 k €
15
2019
4 526 678
≈ 954 k €
1 061 412
≈ 224 k €
15
2018
4 393 883
≈ 944 k €
1 413 340
≈ 304 k €
13
2017
4 095 071
≈ 896 k €
1 781 979
≈ 390 k €
13
2016
3 360 754
≈ 748 k €
1 277 278
≈ 284 k €
11
2015
1 940 009
≈ 436 k €
749 507
≈ 169 k €
10
2014
1 744 419
≈ 392 k €
532 667
≈ 120 k €
911
2013
1 966 944
≈ 445 k €
445 735
≈ 101 k €
9
2012
1 296 917
≈ 291 k €
570 379
≈ 128 k €
11

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

3,9%

Ratio de liquidité générale

1,17

Rotation des actifs

0,71

Chiffre d'affaires / salarié

424 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AGRO.ECO.SANITAS SRL după CUI?

Cauți CUI 9754075. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AGRO.ECO.SANITAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AGRO.ECO.SANITAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AGRO.ECO.SANITAS SRL, CUI 9754075, nr. Reg. Com. J1997000412366, sediu Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AGRO.ECO.SANITAS SRL în 2025?

AGRO.ECO.SANITAS SRL (CUI 9754075) a avut o marjă de profit net de 2,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).