Retour à la recherche

GOODPACK ROMANIA S.A.

ActifAssujetti à la TVA

GOODPACK ROMANIA S.A. este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în municipiul Sfântu Gheorghe. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 66.607.395 lei și 106 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 9670187 · Santé financière

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Covasna n°21CAEN 2222 n°17

Informations générales

NomGOODPACK ROMANIA S.A.
CUI9670187
N° d'immatriculationJ1997000240141
AdresseEPRESTETŐ, 7, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
Code CAEN principal2222
Date d'immatriculation10/07/1997
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Covasna
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TEMIZ BURAKadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

66,6 M RON

vs 65,9 M RON

≈ 13,2 M €

Profit net (2025)

4,03 M RON

vs 5,21 M RON

≈ 800 k €

Capitaluri proprii (2025)

38,3 M RON

vs 40,6 M RON

≈ 7,6 M €

Angajați (2025)

106
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
66 607 395
≈ 13,2 M €
4 029 731
≈ 800 k €
106
2024
65 880 503
≈ 13,2 M €
5 212 274
≈ 1,05 M €
100
2023
57 324 922
≈ 11,6 M €
5 259 101
≈ 1,06 M €
97
2022
65 321 846
≈ 13,2 M €
2 462 943
≈ 499 k €
106
2021
57 904 663
≈ 11,8 M €
912 321
≈ 185 k €
107
2020
50 100 010
≈ 10,4 M €
2 481 228
≈ 513 k €
109
2019
60 742 936
≈ 12,8 M €
4 384 458
≈ 924 k €
112
2018
63 851 286
≈ 13,7 M €
4 775 072
≈ 1,03 M €
109
2017
55 563 997
≈ 12,2 M €
3 844 531
≈ 842 k €
107
2016
49 242 659
≈ 11 M €
2 855 912
≈ 636 k €
101
2015
48 011 167
≈ 10,8 M €
2 040 392
≈ 459 k €
92
2014
40 973 930
≈ 9,22 M €
2 775 564
≈ 624 k €
—
2013
33 590 732
≈ 7,6 M €
480 073
≈ 109 k €
78
2012
35 909 108
≈ 8,06 M €
800 030
≈ 180 k €
76

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

10,5%

Ratio de liquidité générale

1,54

Rotation des actifs

1,25

Chiffre d'affaires / salarié

628 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1997-08-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GOODPACK ROMANIA S.A. după CUI?

Cauți CUI 9670187. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GOODPACK ROMANIA S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GOODPACK ROMANIA S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea GOODPACK ROMANIA S.A., CUI 9670187, nr. Reg. Com. J1997000240141, sediu Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GOODPACK ROMANIA S.A. în 2025?

GOODPACK ROMANIA S.A. (CUI 9670187) a avut o marjă de profit net de 6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).