Retour à la recherche

SENADAS SRL

ActifAssujetti à la TVA

SENADAS SRL este o firmă înființată în anul 1997 cu sediul în satul Linia, comuna Budești, județul Vâlcea. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.285.873 lei și un profit net de 175.433 lei cu 14 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 9658485 · Santé financière

Classement en 2025 : Vâlcea n°1504CAEN 4100 n°2899

Informations générales

NomSENADAS SRL
CUI9658485
N° d'immatriculationJ1997000136381
AdresseCom. Budesti, Sat Linia, Comuna Budeşti, Vâlcea
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation11/03/1997
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DUMBRAVA FLORINELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,29 M RON

vs 1,25 M RON

≈ 255 k €

Profit net (2025)

175 k RON

vs 331 k RON

≈ 34,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

225 k RON

vs 149 k RON

≈ 44,7 k €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 285 873
≈ 255 k €
175 433
≈ 34,8 k €
14
2024
1 247 145
≈ 251 k €
330 971
≈ 66,5 k €
0
2023
438 251
≈ 88,6 k €
-454 849
≈ -92 k €
16
2022
1 933 370
≈ 392 k €
909 312
≈ 184 k €
0
2021
1 291 957
≈ 263 k €
247 410
≈ 50,3 k €
9
2020
260 103
≈ 53,8 k €
-173 785
≈ -35,9 k €
12
2019
583 889
≈ 123 k €
128 641
≈ 27,1 k €
12
2018
548 402
≈ 118 k €
30 626
≈ 6,58 k €
19
2017
321 136
≈ 70,3 k €
-115 013
≈ -25,2 k €
18
2016
444 160
≈ 98,9 k €
225 569
≈ 50,2 k €
10
2015
141 061
≈ 31,7 k €
-48 232
≈ -10,9 k €
5
2014
224 241
≈ 50,5 k €
-10 172
≈ -2,29 k €
5
2013
351 007
≈ 79,4 k €
-39 848
≈ -9,02 k €
5
2012
507 417
≈ 114 k €
35 883
≈ 8,05 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

77,8%

Ratio de liquidité générale

1,2

Rotation des actifs

2,02

Chiffre d'affaires / salarié

91,8 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1998-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SENADAS SRL după CUI?

Cauți CUI 9658485. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SENADAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SENADAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SENADAS SRL, CUI 9658485, nr. Reg. Com. J1997000136381, sediu Sat Linia, Comuna Budeşti, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SENADAS SRL în 2025?

SENADAS SRL (CUI 9658485) a avut o marjă de profit net de 13,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).