REOR IMPEX SRL
REOR IMPEX SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în satul Sălicea, comuna Ciurila, județul Cluj. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 pentru închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 9580491 · Santé financière
Classement en 2025 : Cluj n°18388CAEN 6820 n°6033
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
294 k RON
≈ 58,4 k €
Profit net (2025)
474 k RON
≈ 94 k €
Capitaluri proprii (2025)
390 RON
≈ 77,4 €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 294 000 ≈ 58,4 k € | 473 840 ≈ 94 k € | 1 |
| 2024 | 294 000 ≈ 59,1 k € | 229 724 ≈ 46,2 k € | 1 |
| 2023 | 240 000 ≈ 48,5 k € | 170 120 ≈ 34,4 k € | 1 |
| 2022 | 240 000 ≈ 48,7 k € | 162 928 ≈ 33 k € | 1 |
| 2021 | 185 000 ≈ 37,6 k € | 111 986 ≈ 22,8 k € | 1 |
| 2020 | 79 034 ≈ 16,3 k € | -29 035 ≈ -6 k € | 1 |
| 2019 | 45 378 ≈ 9,56 k € | -37 480 ≈ -7,9 k € | 1 |
| 2018 | 45 378 ≈ 9,75 k € | -37 272 ≈ -8,01 k € | 1 |
| 2017 | 41 597 ≈ 9,11 k € | -47 368 ≈ -10,4 k € | 1 |
| 2016 | 37 500 ≈ 8,35 k € | -36 551 ≈ -8,14 k € | 1 |
| 2015 | 43 548 ≈ 9,8 k € | -37 216 ≈ -8,37 k € | 0 |
| 2014 | 43 548 ≈ 9,8 k € | -66 767 ≈ -15 k € | 1 |
| 2013 | 15 316 ≈ 3,47 k € | -51 327 ≈ -11,6 k € | 1 |
| 2012 | 8 704 ≈ 1,95 k € | -60 966 ≈ -13,7 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
161,2%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
121.497,4%
Ratio de liquidité générale
0,01
Rotation des actifs
0,62
Chiffre d'affaires / salarié
294 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- REOR BTZ SRL
Administrateur commun : BUTUZA CRISTINA
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 1998-11-01 | 2020-10-16 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma REOR IMPEX SRL după CUI?
Cauți CUI 9580491. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REOR IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru REOR IMPEX SRL?
Datele de facturare sunt denumirea REOR IMPEX SRL, CUI 9580491, nr. Reg. Com. J12/1204/1997, sediu Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are REOR IMPEX SRL în 2025?
REOR IMPEX SRL (CUI 9580491) a avut o marjă de profit net de 161,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).