Retour à la recherche

ADONIS SRL

ActifAssujetti à la TVA

ADONIS SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Sat Holt, Comuna Letea Veche, județul Bacău. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1.606.412 lei și profitul net a fost de 260.269 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 946085 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Bacău n°2103CAEN 0130 n°24

Informations générales

NomADONIS SRL
CUI946085
N° d'immatriculationJ1992001689043
AdresseHOLT, 248C, Sat Holt, Comuna Letea Veche, Bacău
Code CAEN principal130
Date d'immatriculation10/06/1992
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
RUŞTI GRIGOREadministrator
RUŞTI DAN GRIGOREadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,61 M RON

vs 1,22 M RON

≈ 319 k €

Profit net (2025)

260 k RON

vs 22,3 k RON

≈ 51,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,22 M RON

vs 1,96 M RON

≈ 441 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 606 412
≈ 319 k €
260 269
≈ 51,7 k €
3
2024
1 221 244
≈ 245 k €
22 335
≈ 4,49 k €
3
2023
950 087
≈ 192 k €
16 846
≈ 3,41 k €
3
2022
1 512 393
≈ 307 k €
66 617
≈ 13,5 k €
5
2021
1 581 083
≈ 321 k €
555 696
≈ 113 k €
5
2020
1 134 038
≈ 234 k €
191 940
≈ 39,7 k €
6
2019
1 114 416
≈ 235 k €
50 659
≈ 10,7 k €
6
2018
1 421 278
≈ 305 k €
512 956
≈ 110 k €
5
2017
993 448
≈ 217 k €
191 945
≈ 42 k €
—
2016
759 704
≈ 169 k €
64 527
≈ 14,4 k €
6
2015
705 165
≈ 159 k €
5 706
≈ 1,28 k €
5
2014
1 044 477
≈ 235 k €
343 004
≈ 77,2 k €
4
2013
603 350
≈ 137 k €
59 234
≈ 13,4 k €
4
2012
603 704
≈ 135 k €
147 164
≈ 33 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

16,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

11,7%

Ratio de liquidité générale

1,56

Rotation des actifs

0,51

Chiffre d'affaires / salarié

535 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ADONIS SRL după CUI?

Cauți CUI 946085. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ADONIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ADONIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ADONIS SRL, CUI 946085, nr. Reg. Com. J1992001689043, sediu Sat Holt, Comuna Letea Veche, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ADONIS SRL în 2025?

ADONIS SRL (CUI 946085) a avut o marjă de profit net de 16,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).